Domain ismi: demode (DEMODE)

Domainin Uzantısı: NET (COM uzantısı dolu ve sitesi aktiftir)

Domain İlk Kaydı: 2009 - 3 yaşında

Açık Artırım Başlangıç Bedeli: 20 TL

Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli: 5 TL

Açık Artırma Sonlama Zamanı: Son verilen teklifin üzerinden 48 saat sonra

Domainin Barındığı Firma: İHS (Firma içi ücretsiz aktarım - Lütfen teklif sunmadan önce ilgili firmadan yoksa hesap oluşturunuz.)

Adsense Ban Durumu: Bilindiği kadarıyla yoktur. (Kontrol ediniz)

HEMEN AL FİYATI: ÖM ATINIZ

Ödeme Yöntemi: VAKIFBANK HAVALE/EFT yöntemi ile - Önce ödeme alınıp, daha sonra domain aktarılır/verilir.

NOT: Arkadaşlar bu domain kaçmaz. Kaçıranlar ve kitlesini bilenler çok üzülürler, sonra keşke demeyin; domain yıllanmış ve google bu domainleri oldukça sever bildiğiniz gibi. Ayrıca, bu domaini alıp direk sağa sola bakmadan projelendirirseniz GOOGLE'de bir adım önde olursunuz ve ekmek yersiniz. Domaine 48 saate kadar teklif gelmezse DOMAİNİ ilandan kaldırma hakkımı saklı tutarım. Özellikle bu sektörü bilenler domainin nasıl işler yapacağını kestirir. Değerlendirmek isteyenlere şimdiden hayırlı olsun. Zaman darlığından satıyorum, yoksa satma gibi bir niyetim olamaz. Teklif gelmezse kendim değerlendireceğim. Son olarak bilmeniz gereken DOMAİNİ farklı bir siteye YÖNLENDİRMİŞTİM.

Multi konuya bakmadan teklifte bulunmayınız. (son teklife mutlaka bakınız) *** link