wmaraci reklam

Şimdi ne yapmalıyım kararsız kaldım.

8 Mesajlar 997 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hllcnr hllcnr Selamlar Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar selamun aleyküm. 2.5 aylık genel forumum var. Forumlar bitti diye söyleyeceksiniz, tahmin edebiliyorum ancak şimdilik benim amacım genel forumu yükseltmek bunu baştan söyleyeyim.

Az çok bir şekilde ziyaretçi çekebiliyorum güncel kalarak. Kararsız kaldığım konu şu ki ben forumu daha çok bilindik hale getirmek istiyorum. Site için 1000 lira nakit, aylık da 50 100 tl bütçem var. Sizce aşağıda madde madde yazdıklarımdan hangilerini yaparsam foruma organik üye çekebilirim?

Özet geç diyenler varsa;
Foruma organik şekilde ziyaretçi ve üye kazandırmak için ne yapmalıyım?

1) Genel konuda facebook sayfası satın alıp konuları paylaşarak ziyaretçi çekeyim
2) Tumblr, twitter vs gibi alanlarda backlink çalışması yaptırayım kelimede az da olsa öne geçeyim
3) Genel konulu sitelere banner reklam vereyim ordan ziyaretçi çekeyim
4) Sitenin facebook sayfasından günlük 2-3 TL lik sponsor reklam vereyim hem sayfa beğenisi hem de ziyaretçi gelsin
5) Sitenin facebook sayfasını diğer sayfalarda reklam yaptırayım yavaş yavaş büyüsün
6) Tanıtım yazıları satın alıp yavaş yavaş temel oluşturayım

maddeler biraz birbirine benziyor, doğru adımı atmak için böyle sormam gerekti. yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

https://sibergelecek.blogspot.com
wmaraci
reklam

inan16 inan16 Web & Oyun Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Oyun Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** İ**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle facebook reklamları ile üye çekilebilir ancak bu organik üye olmaz.Benim düşüncem facebook reklamlarını genelde ürün satışı için kullanmaktır.Sizin amacınız, forumun bilgi seviyesini yansıtan üyeler çekmek olmalı bence.

Forumunuzun konularıyla ilgili herhangi bir yerde reklam yapmanız yeterli olacaktır.

Daha önce pegason.net adlı forumumla oyun programlama eğitimi vermekteydim.Bildiklerim bunlar, kolay gelsin.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

inan16 adlı üyeden alıntı

Öncelikle facebook reklamları ile üye çekilebilir ancak bu organik üye olmaz.Benim düşüncem facebook reklamlarını genelde ürün satışı için kullanmaktır.Sizin amacınız, forumun bilgi seviyesini yansıtan üyeler çekmek olmalı bence.

Forumunuzun konularıyla ilgili herhangi bir yerde reklam yapmanız yeterli olacaktır.

Daha önce pegason.net adlı forumumla oyun programlama eğitimi vermekteydim.Bildiklerim bunlar, kolay gelsin.

Dikkate alacagim hocam dediklerinizi.

Konu guncel arkadaslar
inan16

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar konu güncel. Eminim cevap verebilecek birçok kişi vardır.

wmaraci
wmaraci

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
foruma ziyaretçi ne için girecek? buna cevap vermeniz gerek. ben kodlama ile ilgili bir sorum olduğunda kodlama üzerine foruma girerim. arabaları kıyaslamak içinse arabalar üzerine. bilgisayar alacaksam donanımhaber falan. genelde de forum ismi bilmem googlea direk sorarım sorumu. wmaracını da bu şekilde bulmuştum zamanında. baktım işe yarıyor üye bile oldum.

öncelikle sizin forumda bahsi geçen konuyu arayıp girip üye olacak mı birileri. cevap evetse bu kitleye yönelik reklam kampanyaları yaparsınız. genel forum deyince pek ilgi çekici gelmiyor. amaçsız.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Şahsi kanaatin ölü yatırım. İlla yapacağım diyorsan, bilgili kişilere, alakalı kategorilerde içerik girişi için ücret öde. Hem forumda içerik olur, kalabalık gözükür, hem de Google gitti alırsın.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Site adresiniz nedir ? Genelde üyeler ne üzerine ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

noop adlı üyeden alıntı

foruma ziyaretçi ne için girecek? buna cevap vermeniz gerek. ben kodlama ile ilgili bir sorum olduğunda kodlama üzerine foruma girerim. arabaları kıyaslamak içinse arabalar üzerine. bilgisayar alacaksam donanımhaber falan. genelde de forum ismi bilmem googlea direk sorarım sorumu. wmaracını da bu şekilde bulmuştum zamanında. baktım işe yarıyor üye bile oldum.

öncelikle sizin forumda bahsi geçen konuyu arayıp girip üye olacak mı birileri. cevap evetse bu kitleye yönelik reklam kampanyaları yaparsınız. genel forum deyince pek ilgi çekici gelmiyor. amaçsız.

Hocam forum guncel bilgileri paylastigim bi forum. Makaleleri dandik sekilde yazmıyorum ki gelen kisi aninda cikmasin diye.

Genel forum dememin amaci ise 7 8 kategoriden oluşan guncel bilgileri paylaştığım forum olmasindan dolayi.

kolcu adlı üyeden alıntı

Şahsi kanaatin ölü yatırım. İlla yapacağım diyorsan, bilgili kişilere, alakalı kategorilerde içerik girişi için ücret öde. Hem forumda içerik olur, kalabalık gözükür, hem de Google gitti alırsın.

Yorum icin tesekkur ederim. Planlarim arasinda makale alimi var.

Euphrates adlı üyeden alıntı

Site adresiniz nedir ? Genelde üyeler ne üzerine ?

Pm atıyorum hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al