wmaraci reklam

İntihar ettiren balina oyunu ve diğerleri

21 Mesajlar 5.881 Okunma
wmaraci reklam

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Harika makale dostum
vanpark

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Cocuklarin banko oyuncağı artık tabletler oldu ve asosyal buyuyorla. Ileride de potansiyel benciller.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
oyunların yaş sınırlamasını boşuna koymuyorlar 10 yaşında bir çocuğa araba kullandırılmadığına göre yaşından yüksek oyunda oynatılmamalıdır ve o mavi balinada tonla görev var ailesi çocuk bir yerini kestiğinde hiç ne oluyor dememiş mi ?
YakupTEKiN

kişi bu mesajı beğendi.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Bu mavi balina olayı ile ilgili gayet güzel bir film çekildi yakın dönemde, izlemek isteyenler olursa adı NERVE.
Okeskin vanpark

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

vanpark vanpark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

pubhane adlı üyeden alıntı

Bahsettiğiniz oyun bir browser ya FPS oyunu değildir. Ve söz konusu Rus sitesi VK da dolaşıyorsunuz diye sizinle iletişime geçmezler. Söz konusu oyunu VK üzerinden arattiginizda yada etiket olarak bir paylaşımda kullandığınizda sizinle iletişime geçmelerini sagliyorsunuz. Sizinle iletişim halindeyken gönderdikleri bir dosyayı bilgisayarınızda açtığınız anda varsa pc kamerası bilgisayar içinde varsa belgeler ele geçiriliyor. Ancak bu oyunu kurgulayan psikopat kısa bir süre önce yakalandı. Hatta şöyle bir İddaa var söz konusu yakalanan oyun yapımcısının gerçek oyun yapımcısı olmadığı yakalanan bu kişinin de bu oyunu oynadığı ve görev olarak polise bu oyunun yapımcısı benim teslim oluyorum odemesi gerektiği ile ilgili gorevlendirildigi İddaa ediliyor. Oyunun hala devam ettiği birilerinin hala yönettiği dusunuluyor

Solhan adlı üyeden alıntı

ip adresi ev adresi evinizin uydu görüntüsü anne ve baba bilgileriniz
Bu bilgiler zaten çokta zorlanılacak bilgiler değil. ip adresini bulunca ev adreside bulunur, google maps ten evin uydu görüntüsüde bulunur. Ana baba bilgisi içinde basit bir sosyal medya araması yeterli olur.

Şahsi düşüncem bu oyunların en temelinde insanların/çocukların popüler olma hevesini kullanarak ilerliyorlar. Buda günümüzün en büyük derdi zaten.

Zaten amaç çocuklar küçük çocukları kandırabilecekleri bir google Maps görüntüsü sencede yeterli değil mi bence YouTube facebook yerine böyle şeylerin engellenmesi gerekiyor

https://filmgezgini.com 350 Bin Yüklü Film 1 m+ Oyuncu Bilgisinden Oluşan Sağlam Film Platformu

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Valla bi ton para yatırdım diye bilirim saçma sapan oyunlara zamanında allahtan evlendim de kurtuldum biraz sorumluluk gelince gerçekten çok kötü bir dönem. Bir ara denk geldim psikiyatr odasında muhabbet ediyorduk içeri hasta geldi yanlarında çocuk çocuğumuz çok fazla telefon tabletle oynuyor diye gelmişler çocuk orayı burayı kurcalayınca annesi çıkardı telefonu verdi hadi otur oyna :( doktor ben şok sonra bi ton konuştu arkadaş anlattı ama anne telefonu almayı düşünmedi bile sonra diyor hep böyle sırf kafam biraz rahat olsun diye çocuğa ver telefon tablet şutla odaya gitsin kafa dinleyeyim aileler artık o modda.

https://filmgezgini.com 350 Bin Yüklü Film 1 m+ Oyuncu Bilgisinden Oluşan Sağlam Film Platformu

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Bu makaleyi paylaşmadan önce siteden direk 2000-3000 arkadaşa mail ve sosyal medyadan yolladım okuyan sayısı 25 daha ne yapabilirim. Sadece keşkelerle yaşıyoruz.

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
Yazıyı okuduktan sonra baya bir önce okuduğum kitap aklıma geldi. Kitabın ismi Erebos, kitapta anlatılan konuda oyunla aynı. Kitapta bir oyunu anlatıyor, oyunculara görevler veriyor. Ve oyuncular bu görevleri yerine getirdikçe oyunda aşama kaydediyorlar. Görevlerde Mavi Balina oyunundaki görevlere benzer görevler. Mavi Balina oyunun yapımcıları bu kitaptan mı esinlenmişler olabilirler mi düşünmüyor değilim?
vanpark

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Kurklu bakayım okuyayım kitabı teşekkürler bilgi için

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Bu mavi balina olayı ile ilgili gayet güzel bir film çekildi yakın dönemde, izlemek isteyenler olursa adı NERVE.

gerçekten bu yazılan oyuna 1-1 benziyor felaket birşey yav :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al