selanikli6611 adlı üyeden alıntı

btc bilmem dolar alım yeri 3,41, herhangibir büyük siyasi kriz olmazsa 3,47 direncini kıramaz
euro alım yeri 4,08-09 sabitdir al sat yapacam diyorsan 3 kuruşluk karlarda satabilirsin sterlin alım yeri4,50 ama ne zman gelir bilemem 4,70 lere çıkacağını tahmin ediyorum ama şu an ki seviyesi riskli aşağıda gidebilir yukarıda gram alın 144-145 alım yeri koreli eleman rahat durmucak gibi bu da onsun sıçramasına olanak veriyor her füze denemeai gramda 1 tl gibi birşey oldu (sağolsun 139 ve 141 den aldığım gramları 147,50 lerden sattım ) bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sonuç olarak vebal almak istemem kazanırsın kendim kazandım olur kaybedersin bana söversin

Son söylediğiniz sözü annem de kız bulurken bana söylüyor.
Bulurum iyi olur kendin buldun olur, kötü olur annem buldu dersin diyor.
Konumuza dönelim; Banka hesabında durması lazım paranın. O nedenle dolar ya da euro tercihi yapmak istiyorum.

kehribar adlı üyeden alıntı

Gucluyazar BTC gibi bir seçenek var iken, euro ve doların bahsi geçmemesi lazım. 2017 yılındaki istatistiklere bakmanızı tavsiye ederim. Ama illede dolar veya euro diyorsan euroyu tercih ederim.

BTC son günlerde değer kaybetti. Tekrar kazanır ama ben öyle bir risk almak istemiyorum. Saygılar.

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

Euro diyorum almanlarla aramız bozuk bu rusyadan aldığımız silah falan çok kızacaklar tepki olarak euro yükselecektir aynı şekilde dolarda

Bende de Euro ağır basıyor ama tam karar veremedim yine de.