abdilaka adlı üyeden alıntı

Hocam ben günlük 50 hitli site ile aldım 5 ay kadar önce. Öncelikle site temanız güzel hızlı da açılıyor. Yetersiz içerik sebebi ile reddedilmiş olabilirsiniz. Yani bir kaç kategori yapmışsınız her kategori de 20 özgün içerik sağlayın. Ben alırken 45 içerikle başvurdum 1 ay sonra Red yedim 1 ay sonra tekrar başvurdum 90 içerikle yaklaşık 1buçuk ay sonra onay geldi. Site de yer alan gossip/magazin haberlerini kaldırmıştım cinsellik çağrışımı yapabilir diye. Bir de Blogger da idi site onay aldığım da. Benim size diyebileceğim kopya içerik olmadan 80 içerik oluşturun. 15 yazı ile de adsense alınabiliyor ama tek konu da falan olmalı. Bir de o üstteki iletişim hakkımda gizlilik sözleşmesini footer a taşıyın mobilde header bu şekilde yok yüksek boyuta ulaşıyor. Başarılar

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Benim başvurumu direk reddediyor adsense 3 saate falan cevap geliyor. Hani 3-5 gün inceleme yapmıyor ondan dedim acaba temada mı sıkıntı var diye. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım hocam teşekkürler..