wmaraci reklam
lidertakipci

Bumerang Tecrübelerim ve Davet

47 Mesajlar 6.302 Okunma
wmaraci reklam

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
Ya siz yazarcafeyi gözünüzde çok büyütmüşünüz... Öyle sanıldığı gibi hit falan basmıyorusun sitene gelenler genelde site sahipleri bundan dolayı işi bilen kişiler olduklarından asla reklamı tıklamazlar... yazarcafenin kaç konusunu goolenin 1 sayfada gördünüz... Ben 4 yıldır üyeyim oraya asla gelen teklifleri kabul etmedim aslında bir nevi tanıtım yazısı mantığı o kadar heveslisysen sitene tanıtım yazısı al aynı hesap..... Yazarcafe sitene referans olmuyor dikkat ederseniz Google Search Console bağlantılarda asla görünmez çünkü sitene bağlantıyı kabul etmiyorlar. Ama ben alacağım diyorsanız alın bakalım bu arada plantin almak çok kolay sadece üye olduktan sonra bir msj atmanız genelde kabul ediyorlar.

wmaraci
reklam

muharremdlmac muharremdlmac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 164 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba ben başurdum sitemdek yazırların hesp ozgün kabul edildi fakat üyelik tipi altın nasıl platin yabilirim

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Benim platin üyeliğim var ama kullanmıyorum. Kazanç durumları nasıl? Tanıtım yazısı başına ne kadar ücret veriliyor aydınlatırsanız sevinirim.

tevfikkavil tevfikkavil Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 7 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Eskiden ilk blogumda bende bumerang kullanırdım. Zaten en iyi avantajı yazarkafe yazarı olmanız güzel hit getirir. Hayırlı kazançlar diyelim :)

wmaraci
wmaraci

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Ben 1 haftalık site ile yaklaşık 1 ay önce platin üyelik aldim. 1 hafta sonra 40 TL lik teklif geldi. Hit ve kazanç konusunda şuan için beni tatmin etti. Ancak forumda bir arkadaş davet göndermemi istedi. Gönderdiğim davet kodu ile üye olup Altın üye olmuş. Aradan 2 saat geçtikten sonra iletişime geçip hesabını platine çıkarmışlar. Kısacası 20 TL kazanmamiz istenmedi 😊

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

pubhane adlı üyeden alıntı

Ben 1 haftalık site ile yaklaşık 1 ay önce platin üyelik aldim. 1 hafta sonra 40 TL lik teklif geldi. Hit ve kazanç konusunda şuan için beni tatmin etti. Ancak forumda bir arkadaş davet göndermemi istedi. Gönderdiğim davet kodu ile üye olup Altın üye olmuş. Aradan 2 saat geçtikten sonra iletişime geçip hesabını platine çıkarmışlar. Kısacası 20 TL kazanmamiz istenmedi 😊

Hit geliyor mu gerçekten? Maksimum aldığım tıklanma:12 . 10'dan fazla yazı yayınladım, toplam tıklanma sayısı:40

zaynet zaynet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Makinist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 105 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

selimcayir adlı üyeden alıntı

Hit geliyor mu gerçekten? Maksimum aldığım tıklanma:12 . 10'dan fazla yazı yayınladım, toplam tıklanma sayısı:40

Aynen benimde öyle. İlk sayfalara çıkarmıyorlar sanırım

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)

selimcayir adlı üyeden alıntı

Hocam bu iceriginizde göre değişiyor. Örneğin ben hazır makale alıp sitemde yayinliyorum. Örneğin Guatr hastalığı ve bilinmeyen tanilari. Şimdi bu başlığı gönderdiğiniz de emin olun kimsenin umrunda olmuyor. Ama örnek olarak Gençleşmenizi sağlayacak 4 mucizevi ürün başlıklı konu attığınızda hit patlaması oluyor. Tabi bu başlıklar örnek daha önceden kullanılmış içerikler. Eğer hit artışı arıyorsanız Yazarkafe de yayinladigini dusunmediginiz ilgi çekici konuları paylaşın.

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
cinmistik78 Hocam ne durumda siteniz, şuanki durumundan bahseder misiniz? bumerang hakkındaki güncel düşüncelerinizi alabilir miyim ?

Metaren.NET.TR

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
srox3 Merhabalar, konuyu yazdığım zamanlarda sağlık-kadın konulu sitem vardı. Yazarkafe'de sağlam hit aldığım zamanlar oldu. Fakat sonra ben siteyi sattım. Başka bir konuda site açtım ve bumerang'a ekledim. Fakat eskisi kadar iyi geri dönüş alamadım. Sonrasında o siteyi de sattım. Şu an başka alanlara yöneldim. Bumerang ne alemdedir bilemiyorum.

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al