TB2BEY
1- kategori düzenleme yapmadım çünkü gerek duyulmıcak belirli kateogirler var zaten en başından ekliyor ilerletiyorsunuz ki isteyen kişiye bunu eklerim.
2- kopyakontrol sistemi normalde kullanıyordu lakin toplu makale eklemede uzun süre beklettiği için kaldırdım
3- hayır copyspace sistemini entegre edilebilir yada hiçbir sistem olmadan yani şuanki haliyle kullanabilirsiniz ek modül yazarak cüzi bir ücretle yardımcı olabilirim
4- makale editleme gibi bi imkanız yok çünkü makaleyi satışa sunuyorsunuz onlarca işlem dönücek kullanıcılar için alım satım problemi çıkarabilir şöyleki siz makaleyi değiştirdiniz lakin kullanıcı sayfayı yenilemedi ve makale eski halinde karşısına bambaşka birşey çıkabilir
5- yazılımı kendim kodladım
6- yani bu sıfırdan kodlama gibi bişey istemişsiniz bu akış mantığı hatası olmayan bir sistem (doğru anladım inş :) )
7- makale açıklaması ekleniyor
8- makaleyi alan kişi onay yapar eğer copya ise iade eder
9- yazar paneli bulunmakta
10- bakiye sistemş bulunmakta zaten bakiye ekleyip çalışır bakiyesi olan makale alır
11- buna çözüm imkansız denilebilir bir konu bir kişiye satıılır diye bişey olmaz aynı konu kendine özgün makalelerle yazılıp satılabilir
12- satılan konu satış kısmından çıkar ve sadece kullanıcı görür
13- bu yapılabilir bi durum değildir yani farklı siteden bile satabilir bunun önüne geçemezsiniz

Tüm soruları düzgünce cevapladım umarım anlamış ve anlatabilmişimdir :)