ben onu bunu bilmem kadin dedigin zaman Almanyayi örnek alcaksin... [islama göre kadin degerlidir] türkiye bir islam ülkesi ama kadin malesef Peygamber Efendimizin S.A.V sünnetlerine göre hic kimse gitmiyor. Almanyada Kadin olmak basli basina bir Padisahlik...hani o türk erkekleri varya türkiyede kadinlara her türlü eziyeti yapan ..o türk erkeklerini birde sen almanyada gör :) alman devleti kadina öd dedinmi ...seni dogdugun yere geri gönderiyor ...gönderdigi yerdende bir daha geri gelemiyorsun ...kadina islamin verdigi deger ölcüsünde deger veren suan sadece almanya var...baska ülkede tanimiyorum ...onun icin müslümaniz ama türkiyede islam gercekten sadece gösteris icin var. hocalar zaten malum . KURAN a uymadiktan sonra ülkeyi düzeltme sansimiz yok :) bu isler cuma namazina gitmekle olmuyor ... tefsir hadis fikih egetimi sart...imam hatip okudum diyor ... KURAN dan bi haber.. hirsizlik,fuhus,gasp,cocuk istismari,sübyancilik,filifatacilik ...suan dünya genelinde 1.siradayiz malesef ...aslinda övünmemeiz lazim cünkü dünya sirlamasinda ilk defa 1 deyiz... malesef üzülüyoruz ama üzülmekle kaliyoruz ...türkiyedeki herfertin egitime ihtiyaci var..kadin erkek cocuk ihtiyar ...