dokuzharf adlı üyeden alıntı

Ben öğrenciyken gezip tozduğum ve dersleri takmadığım için bu haldeyim ya zaten.Hep boşladım dersleri, ödevleri,öğretmenleri. Sonunda da olan oldu, beni ortaokul 2'den atmak kaldı öğretmenlere.

35 yaşındayım, okumadım aptallığım yüzünden, etrafımda okumayan,gezen tozan,dersini takmayan gördüğüm an sinirleniyorum. Okumamışın ne olacağını , ileride nasıl duruma düşeceğini kendimden biliyorum. O yüzden eğer söylediklerimi -kızdı,sinirlendi- olarak algıladıysan kusura bakma. Haddim değildi sana onları söylemek ama dayanamıyorum. Tekrar kusura bakma..

Haklısınız , ama haksız bir eleştiriye maruz kaldım bu yüzden açıklama gereği duydum.

Zaten mesleğim var benim , sadece 2 yıl kafamı dinlendiriyorum , 4yıllık zor bir süreçten sonra hakkım var diye düşündüm buna.

Ayrıyeten 2 yıldır ingilizce , ilkyardım , sağlık hizmetleri kursları , türlü türlü seminerlere katılıyorum , okumamak gibi bir düşüncem olsa bunları yapmam ve kendimi bitirmem :) (İngilizce hariç hepsi zorunluluk ve günde 4-5 saatimi alıyor)

Yinede çok teşekkürler , iyiliğim için söylediğinizin farkındayım.