freelance iş ilanları

Firefox Developer Edition denediniz mi ?

2 Mesajlar 687 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
Benim tarayıcım senin tarayıcını döver, yada benim tarayıcım senin taracından daha iyi. Uzun süredir, ofisteki bilgisayarımda da evdeki bilgisayarımda 'da en az 4 tane tarayıcı vardır. SEO işi ve web işi ile uğraştığım için farklı tarayıcılardan kontrol etme gereği duyarım. Opera son zamanlarda, çıkardığı OPERA NEON ile dikkatli üzerine çektiğini var sayıyorum. Çünkü geçiş efekleri, siteleri ana sayfadan kaldırma efektleri oldukça güzel ve profesyonece yapılmış şeyler.

Şimdi burda herkes kullandığı tarayıcının, ne olduğunu biliyor ve bunun tekrar burada belirtmek istemek olmaz. Google Chrome kullanan kullanıcılar, başka tarayıcı elbette kullanmıyor, Tabi tarayıcılar kendi aralarında büyük rekabete girmiş durumdalar. Buna nazaran tarayıcı kullanan kullancılar özellikle WEB işi ile uğraşan arkadaşlar tarayıcının güzelliğinden çok kullanım amacının ne denli, çok yönlü olduğuna bakmaktadır.

Hemen hemen bütün tarayıcıları denedim ve, kendi evimde, İnternet explorer, mozilla, chrome, cyberfox, opera, opera neon gibi tarayıcılarım var. bunlar yanına bir yenisi daha eklendi Ofis bilgisayarımda denedim gerçekten muazza yapılmış,Firefox Developer Edition.
Kısaca özelliklerinden bahsetmek gerekirse, Mozilla tarayıcıları ile aynı.

yalnız özelliklerine bir kaç ek birşey eklemek istiyorum. Developer edition tarayıcısında kodlarına incele dediğimizde, kodları kendi renklerine göre ayırmış ve güzel göz yormayan bir inceleme yapabildiğinizi görebilirsiniz

tabi bununlada bitmez iken, son zamanlarda internet kullanıcılarının lightsreen tarzı eklendiler kullandığını biliyoruz. Firefox developer editon bunuda unutmamış kendi tarayıcısına ekstra dan Ekran götüntüsü bölümü eklemiş

ekrandaki ekran görüntüsü link'ine tıladığınz andan itibaren maus hareketlerini takip eden, bir maskot tarzı birşey göreceksiniz.Tabi hoş bir tasarım olmuş siz mausu nereye hareket ettiriseniz oraya gözünün oynaması. Ama tabi bununlada kalmamışlar,
leri seçerek neredeki resmi alacağımıza yardımcı oluyor. Zaten gördüğünüz zaman, hoşunuza gidecektir.:) Ekran görüntülerini yüklemek için üye olmanız gerekmektedir başlangıçta. Üye olduktan sonra ;) doğrulama yapıldığı andan itibaren rahatça kullanabilirsiniz

Denedikten sonra ;) yorum yazmanız yeterlidir :)

Kaynak
cgrclk

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
ne çok webmaster varmış :)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)