freelance iş ilanları

Bumerang Nedir?

12 Mesajlar 1.169 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Arkadaşlar Bumerang nedir tam olarak? duyduğuma göre bize oradan teklif geliyormuş biz değerlendiriyor muşuz filan ama demek istediğim şu ben bumerang sitesine girip orada o site üzerindemi makale yazcağım yoksa kendi sitemde makalemi yazacağım? ben girdim Bumerang'a üye oldum sosyal medya hesaplarımı bağladım herşey şuan tamam üyelik tipi Altın yazıyor şimdi ne yapmam gerekiyor? galiba teklif geliyormuş bize neye göre geliyor? bumerang sitesine girip kendim makalemi girmem gerekiyor yoksa benim sitemden kendisimi alıyor nasıl işliyor işler bilenler yardımcı olabilir mi?

wmaraci
reklam

LadaVaz LadaVaz Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bugün bi sitede gördüm bumerang üyesidir vs merak ettim

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
bumerang sistemi hürriyete ait bir sistemdir. Şimdi ben sitemi gönderiyorum oraya adamlar kontrol edip bronz altı yada platin veriyor. Bronz ve altın olursa yazarkafeye yazı gönderemiyorsun. Ancak platin üyelik alırsan yazarkafeye yazı gönderip hit çekiyorsun. Eğer yazın ilgi çekici olursa güzel hit geliyor. Teklif konusuna gelirsek adwords gibi düşün. Bir tanıtım yazısı teklifi geliyor bunu yayınlıyorsun bunun karşılığında 6 tl 10 tl 20 - 40 tl gibi ücret veriyorlar. Ancak 50 TL yi geçince alabiliyorsun. Tabi herkese gelmiyor teklif sitenin iyi olması gerek güzel teklif gelmesi için
WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

gakgos adlı üyeden alıntı

bumerang sistemi hürriyete ait bir sistemdir. Şimdi ben sitemi gönderiyorum oraya adamlar kontrol edip bronz altı yada platin veriyor. Bronz ve altın olursa yazarkafeye yazı gönderemiyorsun. Ancak platin üyelik alırsan yazarkafeye yazı gönderip hit çekiyorsun. Eğer yazın ilgi çekici olursa güzel hit geliyor. Teklif konusuna gelirsek adwords gibi düşün. Bir tanıtım yazısı teklifi geliyor bunu yayınlıyorsun bunun karşılığında 6 tl 10 tl 20 - 40 tl gibi ücret veriyorlar. Ancak 50 TL yi geçince alabiliyorsun. Tabi herkese gelmiyor teklif sitenin iyi olması gerek güzel teklif gelmesi için

Hocam şuan altın benim ki herhangi birşey yapmam gerekiyor mu? Yani bumerang sitesine girip ?

wmaraci
wmaraci

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
sitenizi platin üyeliğe yükseltmek için mail atın sürekli sitenizi kontrol etsinler

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
hocam hikaye boş bir sistem

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Normalde banada gereksiz geliyordu ancak yaklaşık 2 hafta önce başvurdum ve platin üyelik verdiler. Bazı günlerde bumeranga konu paylaşıyorum ve gerçekten iyi hit geliyor. Şuan toplamda 6 yazı paylaşmışım ve her birine ortalama 40-50 arası hit gelmiş. Yeni açılan sitem için en azından iyi bir hit kaynağı olduğunu düşünüyorum. Platin üyelik alırsanız deneyin derim hit artışını göreceksiniz.
WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

biruikiaa adlı üyeden alıntı

hocam hikaye boş bir sistem

75 TL'yi hiç bir marka teklif etmedi bana bu zamana kadar...
WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Bumerang'da platin üye olduğunuzda yazar kafede günlük bir makale yayınlayabiliyorsunuz. Bu makalelerde bulunan yazıyı oku bağlantısına tıkladığınızda, sitenize yöneliyor. (örnek makale http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/813611/detoks-nedir-ornek-detoks-tarifleri)
Altın veya platin üyelikte sizlere teklifler geliyor. Tekliflerin tam olarak ne zaman geleceği belli olmuyor. Hit olarak çok bişey gelmiyor (konu öne çıkarılmadıysa).
Özetle gelişmeyi sürdüren bir siteniz varsa, insanlara sitenizi duyurmak adına güvenilir bir kapı olarak görüyorum. Altın üyeliğiniz için destek maili atarak platine yükselmeyi teklif edin. Bu süre zarfında içerikler girmeye devam edin. Hayırlısı olsun.
WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

selimcayir adlı üyeden alıntı

Bumerang'da platin üye olduğunuzda yazar kafede günlük bir makale yayınlayabiliyorsunuz. Bu makalelerde bulunan yazıyı oku bağlantısına tıkladığınızda, sitenize yöneliyor. (örnek makale http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/813611/detoks-nedir-ornek-detoks-tarifleri)
Altın veya platin üyelikte sizlere teklifler geliyor. Tekliflerin tam olarak ne zaman geleceği belli olmuyor. Hit olarak çok bişey gelmiyor (konu öne çıkarılmadıysa).
Özetle gelişmeyi sürdüren bir siteniz varsa, insanlara sitenizi duyurmak adına güvenilir bir kapı olarak görüyorum. Altın üyeliğiniz için destek maili atarak platine yükselmeyi teklif edin. Bu süre zarfında içerikler girmeye devam edin. Hayırlısı olsun.

Bilgi için çok teşekkür ederim, yazar kafeye manuel olarak bilgi gireceğimi anladım, peki oraya girdiğim günlük 1 yazıyı kendi makalemi kopyalayıptamı yazacağım yoksa tamamen farklı bir makalemi yazacağım?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al