wmaraci reklam
lidertakipci

Metin2, Cs1.6, Website? Hangisi?

18 Mesajlar 1.992 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar 3. gün lütfen biraz fikir verin çok kararsızım :)

wmaraci
reklam

5dmertcan 5dmertcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Acemi Web Master
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
kardes ben olsam mt2pvp açardım vazgeçilmezim her türlü adam çekilir oyuna merak etme

Yaratılanı sev YARATANDAN ötürü

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

5dmertcan adlı üyeden alıntı

kardes ben olsam mt2pvp açardım vazgeçilmezim her türlü adam çekilir oyuna merak etme

Hocam boşa gitmesinden korkmuyor değilim ya, insanları devamlı tutmak için ne gibi şeyler yapılmalı acaba?

5dmertcan 5dmertcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Acemi Web Master
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
pvpde paran boşa gider kardeşim ben 7 senedir hep araştırrım napılır ne edilir diye oyundan parayı çok zor kazanırsın onun yerine aç bir site alan adını go dady dn 5 liraya al bide hosting ucuzundan ordan makale yaz yararlı bilgi paylaş forumlardan adam çek bilgilerle hem sen öğreniirsin hemde makale ve adsense reklamlarından para kazanırsın sonra stabil hale gelir

oyun zevkine olur emek sv kurarsın her türlü adam çekersin kalnlardan falan

Yaratılanı sev YARATANDAN ötürü
wmaraci
wmaraci

ibh ibh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek --------
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 5, (%60)
Metin2 pvp aç derim ancak gidipte pvp tanıtım sitelerine para verme.İnstagrama reklam var o para ile zaten ilk açılışta +300 tutarsa devamı gelir.Yada en mantıklısı belki tuzlu olur ama youtuber denen şahıslara reklam verdir.

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

MertUslu adlı üyeden alıntı

Hocam reklam açısından bakılınca haklısınız 40 tl ye hiçbir şey yapılmaz ama benim amacım hobi, şimdi daha başlangıç, diyelim ki metin2 açtım, 25-30 kişilik devamlı bir oyuncu kitlesi bile olsa bence güzel olur yani eski günler anısına, ben daha çok kendimi eğlendirmek peşindeyim, ha baktım gelen giden var, kasma oluyor, ozaman parayı bayarım ama dediğim gibi birden öyle paralar verip reklam yapacak sunucu alacak yürek yok bende :)

site konusunda evet açmak için yetiyor biliyorum ama ilgilenemem çok, ha yine hobi amaçlı açarım ot börtü böcek yazılar yazar atarım günlük tarzı, onun da hiti miti olmaz. kendim yazar kendim okurum o yüzden istemiyorum

tavsiyelere açığım :)

Hocam selamunaleyküm, yıllarca metin2 , ko oynamış ve defalarca server açmış biri olarak şunları söylemek istiyorum;
İlk olarak elimizde şu veriler var; 40 TL bütçe ile server açmak ( kaç kişi kaldırır bilemem sunucu özelliklerine bağlı ama maximum 70 kişidir.)
-Alan adınızın tk olacağını söylediniz
-Reklamlara para vermemek
Şimdi bunları düşündüğümüz zaman şöyle bir kanıya varıyorum ben;
Ben kendim pvp server oynayacağım zaman kesinlikle uzantısı tk olan 1 ay sonra kapanacak serverlere girmiyorum belki yıllardır sürecek ama bana ve çoğu kişiye kapanacak izlenimi veriyor,

40 TL bütçe ile açtığınız bir server dediğim gibi max 70 oyuncu kaldırır siz diyorsunuz ya hani 20-30 kemik oyuncu olsun diye işte sadece server sahipleri öyle düşünüyor oyuncular serverde kimse yoksa oynamak istemiyor ben çoğu zaman server baktığımda +1000 online oyuncusu olan serverlere bakıp giriyorum yoksa içeride 10-20 kişi için zamanını öldürmeye deymez yani böyle düşünüyorsanız vazgeçin,
Son olarak zaten reklam yapmazsınız , ücretli reklam daha iyi olur ama hadi bütçe ayırıp yapmadınız kendiniz elle reklam yapmaya çalıştınız nereye kadar ? Günlük 1-2 saat akşamları ilgileneceğim diyorsunuz server kurmak yönetmek açıklarını bulmak kapatmak , özellikler eklemek o günlük 1-2 saat ayırarak yapabilceğiniz birşey değil ( ilk 2 ay için diyorum oyun rayına oturup gm ler atanana kadar )
Kendim metin2 serverimi açtığımda ilk bir hafta bilgisayarın başından kalkmadım bunu ciddi anlamda söylüyorum günde 12-13 saat serverle uğraştım editledim, düzelttim derken baktım 1 hafta geçmiş. Yani siz aklınızda sabitlemişsiniz pvp server işini yazdıklarımı görmezden gelip yine açıcaksınız çünkü istiyorsunuz :) Fakat paranız çöpe gidicek kendiniz açıp önünüze metin taşı atıp kesersiniz :)

myKnow myKnow Sys & Network Sec Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 26 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Şuan için hali hazırda altyapısıyla uğraştığım bir sitem var uzun zamandır düşündüm ve faaliyete geçtim istersen bizle beraber başlangıç için çalışabilirsin herhangi birşey talep etmiyorum pm den iletişime geçebilirsin

sahinayneli sahinayneli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Müsteri Temsilcisi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
1000-2000 TL varsa METIN2 projesi öneririm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al