Selam arkadaşlar :) Sonunda bir haftadır uğraştığım mini romanımın adını buldum ve içeriğini bitirdim :) Konu olarak beğenecekmisiniz bilmiyorum :) Ama gerçekten çok uğraştım emin olabilirsiniz. Yok sayfa tasarımıdır, yok konunun gidişatıdır. Yok orası yok burası derken “yayın yayınlayacağım” demiştim, 10 gün oldu :) Mini romanı yayımlamam gerektiği için başka yazı da yazamıyorum. Sıkıntıdan patladım yani. Neyse ki bitti. Artık devamı yorumlarınıza bağlı. Beğenmezseniz anlayışla karşılarım. Ama aşağılayan türden yorumlar da yapmayın lütfen, üzülürüm :( :D Biraz Amerikan çakması mı oldu bilmiyorum. Hiç Türk yazarlardan gençlik romanı okumadım ben galiba :O Bu yüzden eksiklerimi fark edebilirsiniz. Uyarabilirsiniz :)

Yazım hataları varsa okurken görmezden gelin ama yorum panelinden söylerseniz çok memnun olurum :)

Kitap ile ilgili herhangi bir soru olursa özel olarak iletmek için, iletişim formunu kullanabilirsiniz :)

Neyse daha fazla dayanamayacağım :D Bir an önce linkini vereyim de kurtulayım.
(yazıları okuyamıyorsan tam kalite tuşunu kullan)

[B]http://birgecemasali.bidusun.com[/B]

Not: Kullandığım script ücretsiz olduğundan bazı fonksiyonları kapalı.
Altdomain kabul etmeyince yönlendirme ile çalıştırdım.
Tam ekran olarak ayarlayamıyoruz maalsef (ya da ben blmiyorum). Eğer istersek F11 işimizi görür zaten :)

Kaynak: bidüşün.com

Önemli Not:

Ana karakter bayan olduğundan ve burası bir webmaster forumu olduğundan ve çoğunlukla erkek üye olduğundan okurmusunuz bilmiyorum. Ama bayaa emek verdim. kendinizi bir bayanın yerine koyup :P :D şaka şaka okumak isteyen okusun işte :)