Verdiğiniz cevaplar ve yardımlarınız için çok teşekür ederim arkadaşlar. Ben site satıgım zaman müşterime yıllık host+domain cüreti ödeyecegini belirtiyorum sadece tema parası tek seferlık alıyorum ömür boyu ücretsiz , sitelerinde böyle yazan bir kaç arkadaşlada görüşme yaptım bugün onlarda yıllık host+domain ücreti alıyor , bende onlara dedim " siz sitenizde 1 defaya mahsus ücret alınıp bir daha hiç bir ücret alınmayacağını yazmışsınız. " o da dediki " hayır, biz tema ücretini 1 defa alıyoruz ama yıllık olarak host+domain ücreti alıyoruz dedi" , açıkçası bu bir sahtekarlık gibi birşey sitenizde öyle birşey yazarsanız ve sizi arayan müşteriye yıllık ödeme şu kadar yapacaksanız derseniz , müşterinizin size güvenmesi biraz zor. ayrıca özel yazılım deyip çok düşük fiyatlar veriyorlar, piyasayı aşağı çekiyorlar insanlar bilmiyor bizim gibi yazılımdan anlayan sektörü bilen kişiler o yazılımların özel yazılım olmadıgı çok net bir şekilde ortada buda bir sahtekarlıktır. ben daima dürüst bir satıcı olmaya çalıştım ve olmayada devam edeceğim. sıfırdan kodladıgımız temalarımızı sıfır sorunlar teslim edip emeğimizin hakkı neyse o ücreti talep ederiz. benım verdiğim uygun fiyatların nedenide o tema sınırsız satılık oldugu için. neyse :) arkadaşlar herkesin kendisine göre bir satış politikası var, ama bizim sektörde en zor olan müşterilere , insanlara güven sağlamaktır. güven sağladıgınız an başarıya ulaşmış ve kazanmış olursunuz .

WMARACI AİLESİNE SONSUZ TEŞEKÜRLER...

SAYGILARIMLA...