freelance iş ilanları

Oto teyp Aux çıkışında yaşadığım problem hk ?

3 Mesajlar 606 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

https://hizliresim.com/rJRZO7

Focus Orjinal teyip bulunmakta hala araçta. Bir önceki sahibi fotoğrafta gözüken kırmızı kabloyu bağlatarak Aux cıkışı yapmış. Böylelikle telefonundan istediği müziği açma imkanını elde etmiş. Fakat telefonuma kabloyu takıp müzik açtığımda ara sıra ( bazen 10 saniye de bir ) '' Cıks Cıks Cıkırts '' benzeri sesler geliyor. [ Kaset takma çıkartma sırasında eski usül teyiplerin verdiği cıkırts cıks cıkstr sesi ]

Herhangi bir ayar menüsü/tuşu yada benzeri birşey mi var ?
Fotoğrafta yazılar pek belirgin çıkmamış ama kabloyu takınca telefonda ki müziğin açılması için sol en üst tuşa basıyorum.

Bilgisi olan cevaplar ve yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Donanima mudahele edilerek yapiliyor. Ses girdi entegresine aux kablosunun uçları bağlanıyor. Pek kullanmani tavsiye etmem. Ses yukseldiginde cızırtılı ve bozukluk yaptığını duydum. En güzeli 100 tl ye aux ve usb girişli teyp almak

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Donanima mudahele edilerek yapiliyor. Ses girdi entegresine aux kablosunun uçları bağlanıyor. Pek kullanmani tavsiye etmem. Ses yukseldiginde cızırtılı ve bozukluk yaptığını duydum. En güzeli 100 tl ye aux ve usb girişli teyp almak

Aracı yeni aldım. Bağlı zaten. Kablo üzerinden devam etmeyi düşünüyorum. Amaç masraf yapmama isteğim.

Bir sıkıntı yok çalışıyor fakat çıks çıks çıkırts şeklinde kaset cıkarma-takma sesi geliyor

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al