Tavsiye etmiyorum.

19 Eylül de arkadaşa platin paket ( 2 hafta teslim süresi )siparişi verdim ve 3 anahtar kelimede çalışmasını rica ettim.

Çalışma başlamadan sıralama durumu şöyleydi.

1. kelime 140. sırada
2. kelime 9. sırada ( Uzun süredir ilk sayda )
3. kelimede 6. sırada ( Uzun süredir ilk sayda )

3 Ekimde tarafıma raporun teslim edilmesi gerekiyordu.
6 Ekimde whatsapp üzerinden arkadaş ile iletişime geçtim. Raporun geciktiğini ve çalışma talep ettiğim anahtar kelimelerde ciddi olarak gerileme olduğunu dile getirdim.

9 Ekimde Çalıştığı kişilerin raporu ilettiğini ve eksik bir rapor muhtemelen aksatılmış bir iş ve bir çoğu son 2 günde yapılış diye bilgilendirdi. Sorumluluğun tamamiyle kendinde olduğunu ve maduriyetimin giderilmesi adına ödeme iadesinin yapılacağını söyledi.

Hiç bir aksaklık olmadan ödeme iadesini sağolsun yaptı arkadaş.

Yapılan yarım yambalak çalışmanın zarar vereceğini düşünerek link iptallerini rica ettim. Sağolsun onlarıda kaldıracağını söyledi. ( Eksik rapor tarafımla paylaşılmadığı için takibini yapamadım. Arkadaşın insiyatifinde olan bir durum )

Şuan anahtar kelimelerin durumu

1. kelime ilk 500de yok
2.kelime 62. sırada
3. kelime 6. sırada yerini koruyor.

Özetlersek verilen işi arkadaş kendi yapmıyor ve takibide malesef kötü. Ve yapılan çalışmanın faydasından ziyade zararını gördüm. Arkadaş gayet ılımlı bir şekilde maduriyetimi gidermek adına ödeme iademi yaptı.

Bu post ile %100 olumlu geri bildirim istikrarının bozulmasına ciddi anlamda üzgünüm.

Bilgilerinize