wmaraci reklam

otel tanıtım sitesi açmak ne kadar mantıklı ?

17 Mesajlar 2.015 Okunma
wmaraci reklam

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
kucukoteller.com.tr

bu site 2009 dan beri iş yapmakta hocam imkansız mı ?

wmaraci
reklam

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
HuseyinAKKUS Bence sen aç siteni mantığı yanlış.

Eğer hakikaten farklı daha önce rastlanmamış ilginç ve tutabilecek fikirler varsa evet aç siteni. Ancak girdiğin sektörde onlarca site var, bunların içerisinde milyonlarla oynayan kurumsallar var ama sen aç siteni kaliteli iş yap diyosun bence çok duygusal, biraz realist olalım.
Tek kişi yada bi kaç kişi Türkiye'deki yüzlerce otel hakkında özgün ve kullanıcıyı çekebilecek tanıtım yazısı yazacak, özgün fotoğraflarla destekleyecek, seo ile ilgilenecek vs. vs. ne kadar yapılabilir?

Hadi diyelim yazıldı, içerikler çok kaliteli, googledada bazı iller için ilk sayfaya geldi, Mesela sivas otellerinde adwors reklamları ve google'ın tanıtımından sonra ilk bu site var. Sivas otelleri kelimesinin aylık aranması 1k-10k arası. Ortalama 5k diyelim, bu sitede 2k'sından pay alsın, Adsense ne kadar kazandırır?

Bilmiyorum belki yanlış düşünüyorumdur ama bakınız site tanıtım bölümüne günde onlarca topic açılıyor kaçı tutuyor?

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam aslında vaktiniz ve paranız olsa ötelerde kalıp o oteller hakkında iyi ve kötü yorumlarınızı fikirlerinizi yazdiginiz bir site olabilir otel arayanlar oteller hakkında fikir alan insanlar çok fazla var ve dil desteği de yaparsanız böyle bir şey tutabilir
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Rakiplerin seni engellemesine izin verme.Bu sektörde büyük hit kazancı var.Senin payına düşen sana yeter.
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme
wmaraci
wmaraci

AlaYazilim AlaYazilim E Ticaret Yazılımları Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek E Ticaret, SEO, Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 13 / 46
  • Ticaret 11, (%100)
Benzer bir projem var, zamanım yok şuanda. Kimin ne dediğine bakma, düşün, kurgula ve yap.

Olmadı mı ? Olmasın! Keşke yapsaydım demektense; denedim olmadı demek, o süreçte bir çok şeyi tecrübe etmek en güzelidir.

Ben yapmak istediğim her projeyi deniyorum, olur ya da olmaz, ben denemek ve gözümle görmekten yanayım.

Forumlarda xx kişiler olmaz ya demesi ile olmuyor o işler.

Kimseyi kötülemek değil amacım fakat; olmaz diyen olumsuzluk saçan enerjisi düşük insanların sahip oldukları 1 tane saçma sapanda olsa proje var mı? :) buna bakmak lazım!

*** varken wm aracı geldi ve pazarın yarı payını aldı mesela ;) düşün, kurgula dene!

Şansın bol olsun.
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
onun yerine firma arama sitesi açsan içerisinde oteller olsa daha mantıklı olmaz mı ?
içerikleri kendin özgün şekilde yaz ve firma kartı oluştur.

3 5 sene sonra iş yapabilirsin

ama iyi domain şart

nakresx nakresx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 4, (%100)
yap kardeşim yap hiçbirşey olmaz kendi fikrine ve ideallerine göre istediğini yap duygusal tokluk başarılı olma duygusu,hepsinin üstünde bende aynı senin gibiydim, aynı sektör benzer site otel arama motoru, sen ne istersen çabalarsan emek veririrsen olur kurumsallardan korkma kimin ne olacağı belli değil ben yaptığımda da aynı şeyleri söylediler, umursamadım bırak umursamayı trivago yu yıkıcam dedim, mümkün mü belki değil ama hiç önemi yok sitem şu an trivagonun altında ilk sayfada reklamlardan sonra bazen birinci bazen ikinci çıkıyor, booking gitti, trivago ve tripadvisor a dava açıldı, ne olur kimbilir, bu bana yetiyor para kazanıyor mu şükür adsense bile eklemedim gerek yok hedef belli rezervasyon, reklamdan üç beş cent yada kuruş için değil hedefleri tutturmak devam et kendi bildiğin en iyisidir, kendi öğrendiğin ise en mükemmeli...allah yolunu açık etsi vazgeçme...
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al