wmaraci reklam
lidertakipci

Proje ve isim hakkını verelim mi?

33 Mesajlar 3.540 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
ProSeller bey evet 3 yıl sonunda belki kötü senaryodaki kadar az belki orta düzeyde normal bir gelir ve belki de iyi senaryodaki gibi yüksek gelirli bir projenin sahibi olmuş olacağız başka bir projeye yönelmemizi istemenizi anlıyorumda mesela hangi sektörde ne gibi bir proje ile ilgili yatırım yapabiliriz bu konuda bizi biraz aydınlatabilirmisiniz?

Mevcut projenin masadaki fiyatı etmeyeceğini söylemişsiniz ancak sizinde dediğiniz gibi bu sizin fikriniz yani bir fikir bizim ise ortaya sunmuş olduğumuz somut bir değerler var biz şimdi sizin fikrinizin tam aksini yine şu tabloda belirtelim bakalım sonuç değişecekmi

Devri kapanan ayda 60 milyon tekil gören google arama 1. si ve youtube kelimesinde bile ilk sayfada olan youtube-mp3.org efendim bu siteyi değil 28.000 TL'ye 280.000 TL'ye bile alamazdınız bunu sizde biliyorsunuz.

Bol bol reklamı dönen tubidy.mobi türk medyasında bile reklamları dönen habermiş gibi gözüküpte bol bol reklam yapan bu internet sitesinide 28.000 TL'ye almanız imkansızdır hatta kendilerine mail atabilirsiniz size geri dönüş cevapları eminim bir tebessüm olacak ve şaka yaptığınızı düşüneceklerdir.

Yeni kahramanımız flvto.biz youtube-mp3.org un kapatılmasından sonra google arama sonuçlarında youtube mp3 converter anahtar kelimelerinde 1. Sıraya yerleşen sitemiz evet efendim bunuda 28k'ya da 280k'ya da alamazsınız.

Pusuda bekleyen 2conv.com sitesi nasıl youtube-mp3.org kapandıda flvto.biz 1. Sıraya yerleştiyse bunlarda aynı şekilde flvto.biz'in kapanmasını ve 1. Sıraya yerleşmeyi beklemektedirler ve şuan 2. Sıradadırlar evet efendim sonuç yine aynı bunlarada 28k gibi bir teklif gitse bunlarda ya güleceklerdir yada dalga geçtiğinizi düşünüp hiç cevap vermeyeceklerdir.

Alan adı hernekadar uzun olsada yine 28k'ya alamayacağınız bir diğer websitesi onlinevideoconverter.com bu sitede Google arama sonuçlarının bronz madalyasını alan 3. Sırada koşmaktadır ve mevkiisi sabittir.

Sektörün yenisi olsada hızlı yükselen 4. Sırayı kovalayan theyoump3.com sitesi cevap klasik 28k'lık bir teklifle ilgileneceklerini düşünmüyorum ki kendileri zaten 28k'yı rahat kazanıyorlardır diye tahmin ediyorum.

Kısa ve akılda kalıcı ama 5. Sırada bekleyen mp3.support sitemizde yine 28k'ya alamayacağınız sitelerden bir diğeridir.

Şimdi beyefendi siz diyeceksiniz ki ulan zaten o siteler Google ilk sayfada ve ilk 5'te tabii ki o fiyata vermezler siteyi ama sizin bu fiyatı istemek neyinize Google'da ilk 5 sayfada bile değilsiniz ki daha kaldı ki ilk 5 nerde? Şimdi efendim bu düşüncelerinizide şöyle cevaplandırıyoruz ki hani bizim şu ilk cevaplardan olan bir 3 yıl istatistiğimiz vardı ya ha işte biz o 3 yıl istatistiğine uyarsak zaten Google'da ilk sayfadayız ha ilk 10 içerisindeki yarışta kaçıncı oluruz bilemeyiz ama ilk sayfadayız yani çünkü diğer sitelerde bu şekilde geldi bize yatırım teklifi veren şirkette bunları bildiği için şimdi gidip o ilk 5 teki sitelere bir sürü para vermektense lan şu sitenin zaten geleceği var biz bu siteyi şimdiden ucuza kapalım 2-3 sene sonra verdiğimiz parayı zaten kat kat kazanacağız.

Yani kısaca bizim TR'de ulan şu tarlayı alalımda (bkz: tarlamız 30k) bu tarla 3 sene sonra yanından geçecek yol ile birlikte 3 milyon eder gibi bir yatırım koreliler için umarım açıklayıcı olabilmişimdir hala aklınıza takılan soruları yazabilirsiniz.

wmaraci
reklam

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
redwm bey şuan projenin satılıp satılmayacağı için ve 3 aylık bir proje için SEO çalışmamız yok olmazsa olmazlardan keyword title ve description girmemiz haricinde zaten şuan için belli bir sabit kitlemiz var ve günlük olarak almış olduğumuz tekil hit yaklaşık 1K olarak değişmektedir.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Youtube mp3 indirme projesine 24.000 TL ödediler öylemi ?
Şaşırdım. Kendileri o paraya youtube yazabilirler. Bir de Güney Koreliler Bilemedim ki ben ...

GokhanKara bey konuyu baştan aşağıya cevaplarıyla birlikte okursanız eğer ''bu sektöre yakın bir sektörde 2. Bir şirketleri olduğu için bu şirketi 2. Şirketlerine destek olması için onun viralini yapmak için kullanacaklarmış yani sizin anlayacağınız buna korede reklam çalışmaları vs. yaparak ilerletip belirli bir kullanıcıya hitap ettikten sonra bol bol 2. Şirketin reklamını yaparak böylelikle 2 şirket üzerindende bol bol para kazanmak istiyorlar yani ölü bir yatırım değil.'' yani adamların bu işe harcayacak vakitleri yok gibi kendilerinin söylediklerine göre ve şu alıntıyıda okursanız eminim yeterince açıklayıcı olmuştur.

phrase adlı üyeden alıntı

ProSeller bey evet 3 yıl sonunda belki kötü senaryodaki kadar az belki orta düzeyde normal bir gelir ve belki de iyi senaryodaki gibi yüksek gelirli bir projenin sahibi olmuş olacağız başka bir projeye yönelmemizi istemenizi anlıyorumda mesela hangi sektörde ne gibi bir proje ile ilgili yatırım yapabiliriz bu konuda bizi biraz aydınlatabilirmisiniz?

Mevcut projenin masadaki fiyatı etmeyeceğini söylemişsiniz ancak sizinde dediğiniz gibi bu sizin fikriniz yani bir fikir bizim ise ortaya sunmuş olduğumuz somut bir değerler var biz şimdi sizin fikrinizin tam aksini yine şu tabloda belirtelim bakalım sonuç değişecekmi

Devri kapanan ayda 60 milyon tekil gören google arama 1. si ve youtube kelimesinde bile ilk sayfada olan youtube-mp3.org efendim bu siteyi değil 28.000 TL'ye 280.000 TL'ye bile alamazdınız bunu sizde biliyorsunuz.

Bol bol reklamı dönen tubidy.mobi türk medyasında bile reklamları dönen habermiş gibi gözüküpte bol bol reklam yapan bu internet sitesinide 28.000 TL'ye almanız imkansızdır hatta kendilerine mail atabilirsiniz size geri dönüş cevapları eminim bir tebessüm olacak ve şaka yaptığınızı düşüneceklerdir.

Yeni kahramanımız flvto.biz youtube-mp3.org un kapatılmasından sonra google arama sonuçlarında youtube mp3 converter anahtar kelimelerinde 1. Sıraya yerleşen sitemiz evet efendim bunuda 28k'ya da 280k'ya da alamazsınız.

Pusuda bekleyen 2conv.com sitesi nasıl youtube-mp3.org kapandıda flvto.biz 1. Sıraya yerleştiyse bunlarda aynı şekilde flvto.biz'in kapanmasını ve 1. Sıraya yerleşmeyi beklemektedirler ve şuan 2. Sıradadırlar evet efendim sonuç yine aynı bunlarada 28k gibi bir teklif gitse bunlarda ya güleceklerdir yada dalga geçtiğinizi düşünüp hiç cevap vermeyeceklerdir.

Alan adı hernekadar uzun olsada yine 28k'ya alamayacağınız bir diğer websitesi onlinevideoconverter.com bu sitede Google arama sonuçlarının bronz madalyasını alan 3. Sırada koşmaktadır ve mevkiisi sabittir.

Sektörün yenisi olsada hızlı yükselen 4. Sırayı kovalayan theyoump3.com sitesi cevap klasik 28k'lık bir teklifle ilgileneceklerini düşünmüyorum ki kendileri zaten 28k'yı rahat kazanıyorlardır diye tahmin ediyorum.

Kısa ve akılda kalıcı ama 5. Sırada bekleyen mp3.support sitemizde yine 28k'ya alamayacağınız sitelerden bir diğeridir.

Şimdi beyefendi siz diyeceksiniz ki ulan zaten o siteler Google ilk sayfada ve ilk 5'te tabii ki o fiyata vermezler siteyi ama sizin bu fiyatı istemek neyinize Google'da ilk 5 sayfada bile değilsiniz ki daha kaldı ki ilk 5 nerde? Şimdi efendim bu düşüncelerinizide şöyle cevaplandırıyoruz ki hani bizim şu ilk cevaplardan olan bir 3 yıl istatistiğimiz vardı ya ha işte biz o 3 yıl istatistiğine uyarsak zaten Google'da ilk sayfadayız ha ilk 10 içerisindeki yarışta kaçıncı oluruz bilemeyiz ama ilk sayfadayız yani çünkü diğer sitelerde bu şekilde geldi bize yatırım teklifi veren şirkette bunları bildiği için şimdi gidip o ilk 5 teki sitelere bir sürü para vermektense lan şu sitenin zaten geleceği var biz bu siteyi şimdiden ucuza kapalım 2-3 sene sonra verdiğimiz parayı zaten kat kat kazanacağız.

Yani kısaca bizim TR'de ulan şu tarlayı alalımda (bkz: tarlamız 30k) bu tarla 3 sene sonra yanından geçecek yol ile birlikte 3 milyon eder gibi bir yatırım koreliler için umarım açıklayıcı olabilmişimdir hala aklınıza takılan soruları yazabilirsiniz.

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
1K ya göre alexa normal değil gibi. Yani en kötü 1m altında olmanız gerekmez mi? şuanki 2.3m

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
bLaCkReaLiSt bey evet bu projemizle 3 ayda böyle bir teklif alarak onure edildik efendim. Ancak gelin görün ki her sektörden 3 ayda böyle projeler çıkarmak basit iş değil ki birde bu sitenin hazırlanması aşaması var bahsi geçen 3 ay sitenin domainin alındığı günden itibaren açık kalan süresidir projenin kurulması son 2 ayda geliştirilmesi 1 ayda gerçekleşmektedir. 3 aydan önceki süreçte ise yine bir 3 ila 6 içerisinde projenin yazılması tasarlanması ve planlarının yapılması temelinin atılması gerekir proje kategorisine ve sektörüne göre değeri değişebilir her projeyi en kötü 15 değilde 5 edecek projede çıkabilir ortaya 155 edecek projede dediğim gibi heran herşey değişebilir hesaplama ve fikir öneriniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Saffet bey vakit ayırıp konuyla ilgilenip cevap verme gereksinimi duyduğunuz için teşekkür ederiz siteyi beğenmenizde bizi ayrıca mutlu etti evet hız basit kullanılabilirlik ve kullanıcı memnuniyetini elimizden geldiğince en yüksek seviyede tutmaya çalıştık bunu başarabildiysek ne mutlu bize sizin fikriniz de haklısınız tabii ki satmayınca ve projeyi ilerletmeyince hiç olma durumuda var işi büyütme ve reklam çalışmaları konusunda planlarımız var efendim şuan için ülkemizde telif haklarına bakan TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ile görüşmeler içerisindeyiz ilerde oluşabilecek birkaç yasal problemin önüne geçebilirsek eğer ilgili kampanyalara başlayacağız tekrar teşekkürler bizi motive ettiğiniz için.
Saffet

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
redwm bey bence alexa'ya o kadarda önem vermeyin dalgalı bir platform ne yaptığı belli değil bi inişlerde bi çıkışlardayız biz size en iyisi analytics verilerini baz alarak somut bir şey sunalım 8.000 rakamını 7 güne bölersek eğer buda günlük yaklaşık olarak 1.100 ziyaretçi ederki küsüratlı sayı 8k'yıda 1.1k'yıda geçmektedir. Özel mesaj gönderirseniz eğer size bir istatistik tablosu gönderebiliriz şirketle görüşmelerimiz gereği istatistikleri herkese açık olarak paylaşamıyoruz.

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Yanlış anlamayın. Sadece şaşırdım. Çünkü yeni bir site açtığımda alexa yı bazen takip ederim gelen hit ile karşılaştırırım. Sizin site için bayağı bir dalgalanma olmuş.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
redwm bey şaşkınlığınız doğrudur yanlış anlama değilde siz sanki böyle yazınca diğer insanlar biz yalan yanlış birşeyi söylemiş gibi düşünebilirler bizde insanlar bu düşüncelere kapılmasın diye diyoruz ki eğer inanmıyorsanız arzu ettiğiniz takdirde özel mesaj gönderirseniz biz istatistiklerimizin son 7 günlük küçük bir kısmını Google analytics verilerine dayanaraktan sizinle paylaşabiliriz. Ayrıca dalgalanma konusunda siteyi açtığımız 1. Ayda 3 milyon alexadaydık aradan 1 ay geçti 5 milyonda gördük kendimizi ve şuanki ayda 2 milyondayız dalgalı denizde gidiyoruz bakalım hayırlısı : )

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Kesinlikle böyle bir niyetim yok, kimse yanlış anlamasın sırf merak ettim diye sordum. Zaten böyle bir şeyden çıkarım da olamaz. Ne demişler her şey meraktan :) phrase Projenizde başarılar dilerim. İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al