freelance iş ilanları

Adsense TBM Nasıl Yükseltilir? Gelir Çok Düşük

5 Mesajlar 966 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Adsense hesabımı YouTube için kullanıyorum. İçerik olarak liste videoları hazırlıyorum. Örneğin dünyanın en hızlı on arabası gibi... Ve bazen gittiğim balık avlarından videolar da yüklüyorum. TBM 0,02 - 0,05 TL arasında dolanıp duruyor. Bana çok düşük geliyor. Kazanılan paranın aslı olmuyor. TBM arttırma konusunda fikirleriniz nedir? TBM arttırma konusunda nette hep aynı bilgiler var. Net, faydalı bir paylaşım yapan pek yok. Bir de 10 dk lık bir videoda kaç reklam iyi olur. Ben 2 tane yerleştiriyorum. Kullanıcıyı boğmamak adına. Ne dersiniz? Buradan herkesin faydalanabileceği güzel bilgiler paylaşalım inşallah!

wmaraci
reklam

dost1313 dost1313 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 6 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
Biraz daha niche kelimelere yonelebilirsiniz.örnegin ekonomi ile ilgili bir liste videosu ekonomi Forex gibi kelimelerin tbm oranı yüksektir.10 dk kim videolarda 2 3 reklam idealdir.VİDEOLu reklamlar çıkıyormu

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Videolu reklamlar çıkıyor hocam. Etiket girerken video ile alakalı etiketler giriyorum. Video ile alakasız etiketler girince ne olur? Kanal gümler mi? Hassas kategori ayarı ya da başka hiçbir ayar yapmadım. Kimi başka kanalların videolarda youtubenin kendi reklamını da gördüm. Reklam bulamadığı için mi YouTube kendi reklamını yerleştiriyor. Reklam URL engelleme gibi konuları da çok gördüm. Böyle URL varsa hangileri.

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam aynı sorun bendede var bıktım 02,05 tıklama basına vermesinden... 200 tıklama olmuş verdigi 11 tl
Kepler

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Sorma ya ne yapacağız bilemedim. Boşa kürek sallar gibiyiz. İnşallah bir çözümü vardır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al