Facebook sayfanızda ki yaptığınız paylaşımlarınıza Orjinal ve Türk beğeni çekimi sağlıyorum!

500 adet sayfa paylaşım beğenisi 5 TL'dir. Bu beğenileri dağıtarak sayfanızda ki veya sayfalarınızda ki farklı paylaşımlarınız içinde sipariş verebilirsiniz. İsterseniz tek bir paylaşıma 500 beğeni olarak da talep edebilirsiniz.

NOT-1: En fazla 5K paylaşım beğenisi gönderilebilmektedir.
NOT-2: Gönderilen beğeniler düşmeyen beğenilerdir ki şayet düşüş yaşanırsa ek olarak beğeni gönderilecektir.
NOT-3: Her paylaşıma beğeni gönderimi sağlanamayabilir. (Beğeni göndermemi istediğiniz paylaşımı panelden kontrol ederim ve eğer beğeni çekilmiyorsa, o paylaşıma beğeni gönderemiyorum demektir.)
NOT-4: Sayfanızda ki paylaşım/paylaşımlara yalnızca emojisiz beğeni gönderimi sağlanmaktadır.

ÖDEME YÖNTEMİ: Yapıkredi

DİPNOT: Facebook sayfanızda ki paylaşımlarına gönderilen beğeniler ne işe yarar: Hem sayfanızın kalitesini artırır hemde paylaşımlarınıza gönderilen beğenileri sayfanıza davet ederek normal sayfa beğenisini arttırabilirsiniz.

EK-1: Ödemeyi wmaraci premium üyelerinden iş sonu teslim alıyorum, normal üyelerden ise peşin olarak alıyorum
EK-2: Referans olması amacıyla 5 Kişiye 1 adet sayfa paylaşımına 100 adet beğeni gönderilerektir. Referans olmak isteyenler konuya cevap "referans olmak istiyorum" yazabilir.