wmaraci reklam
lidertakipci

İzmir Eski Hayvanat Bahçesi Şimdiki Hali

7 Mesajlar 967 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
İzmirdeki eski hayvanat bahçesi şimdiki fuar alanında gezip görülmesi gereken güncel bir organizasyon yapılıyormu ?Eskide çok güzel ve bir sürü kapısı olan herkesin görmek istediği egenin en büyük hayvanat bahçesiydi. Şimdi fuar alanı diye geçiyor, gidip uğrasak görebileceğimiz bir güzellik kaldımı ?

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
reklam

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
DesignTr hocam hala bir sürü kapısı var değişmedi.:) Hayvanat bahçesi taşındı. Ulusal ve uluslararası fuar alanı taşındı. Şu an İzmirin şehir merkezinde en büyük yeşil alanı.Şu an bildiğin kadarıyla herhangi bir gidip katılacak ziyaret edilcek bir organizsyon yok. Gürültüden kaçayım iki dakika sakin takılıp kafamı toparlayım dersen çok güzel bir düşünce olur. İzmire geliyorsun anladığım kadarıyla sormak istedeiğin birşey olursa yardımcı olurum.

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Ygtgnn Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim, kendim izmir doğumluyum ama çocukken çıktık memleketten İstanbulda yaşıyorum, yıldönümü için İzmire gidicez 1-2 günlüğüne.
Cumartesi Sabah Adnan Menderese iniyorum, Pazar sabahı dönüyorum. Genel olarak konakda olacağız. Gün içerisinde otobüsden inince sırt çantalarımızı otele bırakıp, saat kulesinde biraz takılıp, Asansöre doğru yola çıkacağız orada hafif bir kahvaltı edip, kemeraltına doğru yola çıkacağız kemer altına giderken yol üzerindeki bir iki adet müzeye girebilirim kemeraltında ufak bir tur çocukken gezdiğim yerleri eşimde gezsin istiyorum İzmir bir aşk gibi içimde çünkü, belki bir kumru veya söğüş atıştırırız. Tekrar konak vapur iskelesine doğru yola çıkıp karşıyakaya geçip çarşıda turlayıp akşam yapıp alsancak vapuruna binip alsancağa geçeceğiz alsancakda güzel bir mekanda akşam yemeği yiyip yorgunluk atıp fuar alanında lunapark vs var diye duydum oraya geçmeyi düşünüyordum yok ise kordondan konak iskelye doğru sallana sallana otele varırız. 2. günde kemeraltı taraflarında dolanıp bol bol alışveriş yapmasına izin vermeyi planlıyorum.

Siz eklemek istediğiniz şunu yapmalısın mutlaka dediğiniz birşeyler var ise paylaşmakdan çekinmeyiniz.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
DesignTr Hocam İZBAN'a bin selçukta in Şirinceye git, Meryem Ana Klisesi var EFES var Yedi Uyuyanlar İş bankası kartın varsa ören yerlerine ücretsiz girebilirsin ...

Özellik ile şirinceyi tavsiye ederim şarap tadımı var köyün ucundan gir öteki taraftan çık hatta Şarap alacaksan yardımcı olurum sana :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
WaLek bu yaz gittik efese 1 gün ayırdık şirinceyede 1 gün ayırmayı düşünüyorum vakit kısıtlı bu seferki amaç izmir merkez..

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
DesignTr 1 günlük için gayet güzel bir plan olmuş hocam. Benim ekstradan ilave edeceğim Kızlarağasında bir kahve içmenizi öneririm Öğlen yemeği için Arap hanı içinde yeni güzel yerler açıldı içeride sessiz ama kemeraltında olduğunuzu unutturmayacak yerler yemeğinizi yediğiniz de hiç zaman kaybetmeden Kemeraltını gezmeye devam edebilirsiniz. Fuarda lunapark açık olabilir ama İzmir fuarındaki gibi bir kalabalıklık olmaz sakin olur.
En önemlisi wm aracının ofisini müsaitlerse ziyaret edebilirsiniz. Biraz terste kalıyor ama :)

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
WaLek alkol artık kullanmıyorum ama şirince şarabını bilirim :D çok taddım zamanında öneri için teşekkürler ileride değerlendireceğim.
Ygtgnn kızlarağasına uğrayacağım mutlaka aklımda teşekkürler, olsun eski havasını solusak yeter fuarın teşekkürler yorumlarınız için.
Ygtgnn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al