Valkyrie sizin mantığımıza göre elinde olan biri abartmayacağı saçma sapan üstünkörü şeyler yazmayacağı ne malum ? şimdi ben çıkıp diyin bende batarya süresi 2 gün iphone kullanıyorum sadece arama için kullanmadığım ne malum ios 11 komik şarj ve wifi problemlerini herkes biliyor her update saçmalayan iki bayrak bi gökkuşağı atınca çöken bir telefon güvenlik güvenlik diye bağırıp icoulddan hack yiyen apple aman ne güvenli, ekran ve pil sorunlarıyla gelen inkar edip çoğalınca kabul eden, yeni güncellemesi ile kameralarını hack e açıp bırakan saçma bi telefon iyi güzel bi sistemi var gerisi bomboş telefon. herkes her telefon hakkında %100 doğru yorum yapacak diye bir şey yok çünkü her telefon elinde olacak diyede birşey yok ben iphone 7 yi kısa süreliğine deneyimledim istediğim özgürlüğü veren bi telefon değil ben telefonuma istediğim romu atmaya, uygulamaları değiştirmeye, geliştirmeye,engellemeye,silmeye, oc yapmaya,fotoğraflarımı saçma bi program olmadan atmayı seviyorum, hızlıca şarj etmeye saçma sapan 3.5mm kulaklık girişi olmayan hızlı şarj için 500 tl isteyen bi telefona değil parayla rezil olmak diyorsanız tabi ki iphone 7

size söylim 1+5

ekran, çözünürlük, parlaklık, internet hızı, pil şarj ve kullanım süresi, yapay zeka, fiyatı ile iphone dan daha iyi bir telefon iphone donanımsal olarak neyi iyi , iyi tarafı yok yazılım mı ? android eski zamanları gibi 2 güncelleme atınca ne yapacağını şaşıran küçük çocuk