wmaraci reklam

Adsense Reklam Yerleştirmesi Görünmüyor (Ücretli Yardım)

16 Mesajlar 1.737 Okunma
wmaraci reklam

mrseo mrseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba,

Mevcut olan bir kaç sitemizde adsense reklamlarını ayarlayıp koymamıza rağmen onaylanmış olmamıza rağmen reklamlar görünmesi gerektiği alanda beyaz olarak görünüyor, ancak herhangi bir reklam yayınlamıyor bu konu da 2-3 tane internet sitemiz için reklam yerleştirmesi ve görünmesini sorunsuz bir şekil de gerçekleştirecek, işin de uzman arkadaşların ulaşması rica olunur. Bilgisiz ve daha önce bu tür ayarlamalar işlemler yapmamış olan arkadaşlar rica ediyorum yazmasın. Temalar Wordpress. En kısa zaman da ulaşmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

WhoCaress WhoCaress Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
mrseo Hocam reklamlar önceden görünüyor muydu ? Eğer reklamları yeni eklediyseniz bir saat içerisinde gözükür. Fakat reklamlar önceden gözüküyor şimdi gözükmüyor ise ya ban yediniz yada adsense sitenizi graylist'e aldı.

• Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam garantiye almak adına yeni bir adsense hesabı açtık ve onaylandık yani tamamen şuan her şey sıfır ve herhangi bir ban ya da ban sebebimiz yok temiz hesap. Bir şeyleri yanlış mı yapıyoruz bilmiyorum ancak zaten adsenseye dair pek bir bilgili değiliz. Bundan dolayı rehberlik edecek birisini arıyoruz reklam boyutu falan ayarlayıp wp siteden gerekli alanlara ekliyoruz bu bahsettiğim beyaz alan geliyor ancak reklamlar gözükmüyor

mimarcan mimarcan Mimar Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 663
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
Ücrete gerek yok. Basit bir şeyse yardımcı olayım.

wmaraci
wmaraci

fenakomik fenakomik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Ev hanımı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Benim fenakomik.tumblr.com bloğum var. Başka siteden alma adsense hesabımda var. Kodu ekledim, ama çıkmıyor. Çözebilir misiniz? Ücreti nedir? Teşekkürler...

• Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam sanırım konuyu yanlış anladın, ben zaten ücretli olarak birisine yaptırmak istiyorum yani aynı durumdayız şuan

• Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
mimarcan durumu gayet net bir şekil de anlattım bana basit ve zorluğunu soruyorsun hocam, zaten o yazılardan bir şey anlamadıysan gerek yok teşekkürler gene de

• Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 663
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
MRSEO saçmalıyorsun.

Sorunun ne olduğunu, neden kaynaklandığını bilmeden ezbere ücret verilebilir mi?

Belki sizin adsense kodlarınızdan, belki temanızdan, belki de başka bir sebep vs vs.

Zaten bu mantıkta hareket eden birine ne ücretli, ne ücretsiz yardımcı olma şansım yok.

İyi çalışmalar.

• Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
mimarcan

HTML, Wordpress, Opencart, Php (Özel Panel) birbirinden bağımsız her 6-7 tane sitede bunu test ettim eğer tema ile alakalı olan bir durum olsaydı bunu burada belirtirdim, diğer türlü adsense kodları ile hiç bir sorun yok, ban yok, ban sebebi yok, ya da olabilecek herhangi bir durum yok. Sorun adsense reklamlarını nasıl yerleştireceğimi bilmemem yanlış yerleştirdiğimden olmasa diğer sitelerde sorun almazdım, ya ban sebebi olsa sorgularım ticketlerim de buna yönelik banlı olduğuma dair bir ileti alırdım aksine 0 yeni açılmış ve onaylanmış tertemiz bir adsense hesabında ban yemem de mümkün değil hem de kural dışı hiç bir ihlal yokken. Yukarıda belirttiğim gibi işinin ehli insanlar yazsın dedim.

Sen burada gelmişsin hem bana "ÜCRETE GEREK YOK" diyorsun hem de "SORUNUN NEYDEN KAYNAKLI OLDUĞUNU BİLMEDEN EZBERE ÜCRET VERİLEBİLİR Mİ?" diyorsun hocam bir kere sen ne yazdığını bilmiyorken cevap vermeye kalkıyorsun hem ücrete gerek yok diyip hem de ücret verilebilir mi? diyorsun. Basit bir şeyse yardımcı olayım diyorsun, zor bir şey olsa yardımcı olamayacağını mı söylüyorsun. Adsenseye yönelik bilgili bir uzman olsan, yazdıklarımdan olayı direk anlardın, aksine farklı yorumlar ile geliyorsun.

İyi çalışmalar

• Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 663
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
MRSEO,

Yardımcı olmak için basit bir şeyse ücrete gerek yok dedim. İlk mesajında bu kadar detaylı anlatmış olsaydın zaten cevap vermezdim / veremezdim bile.

Lütfen olayları farklı yerlere çekme.

Bahsettiğin tüm konuları yaptıysan zaten konu beni aşıyor demektir. İşin daha ehli olan biri cevap verecektir.

Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al