Ne zamandır aklımda olan yeni bir proje için, elimdeki sitelerimi satışa çıkarıyorum.

Sitelerimin hepsi adsense reklamı yayınlanan temiz sitelerdir, tanıtım yazısı satışına da uygun kaliteli sitelerdir.

Düzenli ilgilenildiği zaman şuanki hitlerini kısa sürede 10 katına çıkar, 1 yazı paylaştığımda bile farkını görüyorum.

Site 1 :

Site Linki : PM
Sektör : Teknoloji
Altyapı : WP
Tema : Lisanslı Ücretli Tema
Ahrefs DR : 47
Moz Da : 26 Pa : 37
Makale Sayısı : 55
İstediğim Ücret : 850 TL

Bu sitemin ekstradan düzenli hit çeken bir alt uygulama sayfası bulunmaktadır. Birçok kelimede ilk sıradadır ve kesilmeyecek hit kaynağıdır. Ayrıca belirli yazılardan düzenli hit akışı bulunmaktadır. 69 USD değerinde Lisanslı wordpress teması vardır. Makalelerin hepsi özgün olup uzunluğu ortalama 600-700 kelime arasıdır. Gelir Kaynağı adsense ve domain değerinden dolayı tanıtım yazılarıdır.

Domain 5 harfli ve akılda kalıcıdır. Site ajans sitesine çevrilip içerikler blog bölümüne gömülebilir doğrudan bu domaine firma bile kurulabilir :) Veya teknoloji sitesi olarak devam edebilir. Site gözbebeğimdir.

Site 2 :

Sektör : Bilgi Sitesi
Altyapı : Blogger
Tema : Lisanslı Ücretli Tema
Ahrefs DR : 43
Moz Da : 12 Pa : 1
Makale Sayısı : 87 ( En az 100 içerik ile teslim edilecektir )
İstediğim Ücret : 450 TL

Bu sitem genel bilgi sitesidir, altyapı blogger ve hosting sıkıntısı bulunmamaktadır. 22 USD değerinde lisanslı blogger teması vardır. Yazılar 300-600 kelime aralığındadır, ortalaması 400 kelimedir. Gelir kaynağı adsense ve her sektöre uyduğundan dolayı tanıtım yazılarıdır.

Site 3 :

Sektör : Grafik Web Tasarım Kaynakları
Altyapı : Wp
Tema : Ücretsiz Tema
Ahrefs DR : 40
Moz Da : 21 Pa : 33
İçerik Sayısı : 34 ( En az 100 hit çekecek içerik ile teslim edilecektir, analiz yapılmıştır )
İstediğim Ücret : 450 TL

Grafik Web Tasarım kaynakları paylaşma sitesidir, ilgilenildiğinde çok acayip hit potansiyeli vardır, grafik tasarımcılar için daha ideal bir sitedir ( özgün içerik oluşturma daha kolay olacağından ) Sistem kuruludur, belirli sitelerden içeriği indirip yandex diske kaydedip siteye sadece 1-2 cümle yazı ve görsel atıldığında hemen ziyaretçi çekmeye başlamaktadır. Günde 1 saat ayırarak 8-10 içerik girilebilir ve hitini katlaya katlaya gider, sektörde rakibi çok azdır. Gelir kaynağı warez içerik paylaşılmadığı sürece adsense, tanıtım yazıları ve indirme işlemleri olduğu için link kısaltma siteleridir.

Zamanım olsa bu site için çok sağlam projelerim var ve alacak arkadaşa da anlatacağım.

Site 4 :

Sektör : Otomobil
Altyapı : Wp
Tema : Ücretsiz Tema
Ahrefs DR : 39
Moz Da : 16 Pa: 29
Makale Sayısı : 40 ( En az 50 içerik ile teslim edilecektir )
İstediğim ücret : 250 TL

Otomobil Haberleri, Otomobil Parçaları , Otomobillerle ilgili her türlü bilgilerin paylaşıldığı sitedir. Çalıştığım sektördeki e-ticaret sitemizi güçlendirmek için kullanmıştım sonra hoşuma gidince biraz daha kişisel ilgilendim. Otomobil sektöründe tanıtım yazısı paylaştıracak site piyasa azdır o yüzden bir noktaya getirildiğinde çok güzel fiyatlara tanıtım yazısı satılabilir. Diğer yandan gelir kaynağı adsensedir.

-----

Toplu alımda %10 indirim uygularım. Ciddi alıcılar pm ile site 1 , site 3 şeklinde link sorabilir. Ankara içi elden alışveriş tercihim. Diğer türlü aracı siteler veya forum yöneticilerinden aracılar aracılığı ile satarım.

+ Sitelerimin son zamanlarda beklediğimden daha iyi performans göstermesinden dolayı satışlarım iptal.