sitelerimini analizlerini yapıyordum yanda bir baktım dmoz editörüyüm sorularını alıyım diye bir konu başlıgı gördüm. büyük bi heyecanla konuya atladım ama ne görüyüm mesai bitmiş :)

Artık EDİTÖRÜMÜZ gELSİN sorularımızı yönlendirelim. ben bir kaç soru başlıgı belirledim.
DMOZ - sitenin içeriklerine bakıyor bildigim kadarıyla alexa degerleri cok iyi durumda olan genc sayılabilcek sitelerim var pr degerleri de var ama DMOZ 'a Kayıt basvurusu yapmıstım. cevap gelmedi. herkes bir yorum yapıyor. diyolar ki bir basvuru yaptım kabul edilmedi veya cevabı gelmedi bir kaç ay sonra tekrar basvuru yapsam olmadı bir kaç ay sornasında şansını bi daha dene gibi fikirler sürüyorlar.
Dmoz 'a eklenmek için gerekli şartlar neler diye düşünüyorum. sitemin title - descripton - keywords - içerik uyumunu düşünüyorum. bunlar uygunsa alaexe degerleri de düşükse pr degeri de alıyorsa DMOZ neden kayıtı onaylamıyor.Genel bir açıklama yaparsanız sevinirim. birde Sohbet / Chat içerikli siteler hangi kategoriye eklenmelidir.