shateiel adlı üyeden alıntı

Fatura detaylarında yazan bir şey yok mu?

Herhangi bir detay yok.

kuantumm adlı üyeden alıntı

Merhaba
Türknet faturaları her ayın öncesinde düzenleniyor. Örneğin şuanki Kasım ayının faturası ayın 1 inde kesiliyor ve son ödeme tarihi 23 kasım olarak ayarlanıyor. Sistem bu şekilde işliyor. Sizin de yeni abonelik olduğu için iki faturanız çıkmış.

Ben kullanmadım dönemi neden ödüyorum belki hizmette sıkıntı çıkacak.Boşa neden ödüyorum ki. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.Sürekli bilgisayar konuşuyor.

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

RmX78 korkmana gerek yok. Birisi kullandığın fatura. Diğeri önündeki ayın faturası. Kullanacağın ayın faturasını önceden veriyorsun Turknette.

Korkma değil de kullanılmayan dönemi neden ödüyorum ki.
Belki bu ay sıkıntı çıkacak hizmette sıkıntı olucak belki iptal olucak. Müşteri hizmetlerine bi ulasabilsem.

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Ödemli olan faturayı geç ödemeyin bi kapanırsa 150 tl den aşa açamazsınız.

Demek istediğinizi anlamadım.

suskun adlı üyeden alıntı

Türknet de tahattüt olamadığı için ön ödemeli fatura kesiyor yani kasım ayının faturasını 1 kasımda kesiyor .

sterk adlı üyeden alıntı

Bendede iki fatura çıktı.M.h. aradım ilk fatura aboneliğin aktif olup ay sonuna kadar kullandığın dönemdir.Mesale ben ayın 20 sinde açtım bana 15 tllik fatura çıktı.Diğer fatura ise diğer ayın

Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.Sürekli bilgisayar konuşuyor.

brkburak adlı üyeden alıntı

Turkneti öneriyor musunuz ?

Internet konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Ekim 8'den beri kullanıyorum. 206 gb indirmem var hız düşmedi.
Önerme konusunda ben internette sıkıntı yaşamadım ama bu siz yasamayacaginiz anlamanına gelmiyor ama öneririm.