wmaraci reklam

Uğur Gündüz | Kişiselizm - vBulletin , Wordpress , Grafik Tasarım

9 Mesajlar 1.309 Okunma
wmaraci reklam

Anonim334 Anonim334 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba Arkadaşlar,
Daha 15 Yaşında çok şey bilmeyen bir webmaster'in tarafından kurulan ugurgunduz.com u tanıtıyoruz bu gün sizlere. Uğur Gündüz kişisel olan blogunda vBulletin , Grafik Tasarım ve Webmaster Makaleleri Paylaşmaktadır Sonuçta adı kişisel blog olduğu için ara sıra kişisel paylaşımları bulunan bu güzel blogun kurucusu Uğur Gündüz Blogu'nu kişisellikten daha çok tamamı ile bir vBulletin Blogu Yapmayı Planlıyor. vBulletin Konusunda kendini geliştirdiğini inanan uğur anlattığı derler ile ve verdiği taktikler ile sizlere faydalı bir webmaster olmaya çalışacak bu blog'ta. Sizlerde bu genç webmaster arkadaşımızın blogunu takip edebilir ve Makalelerine bir küçük yorum'da siz yapabilirsiniz.

[FONT=verdana]Web Adresi: [/FONT]http://www.ugurgunduz.com
Sahibi : Uğur Gündüz
Hosting Sağlayan Firma: Değerli Bir Abimizin Reseleri
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Uğur Gündüz
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Wordpress
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: vBuletin,Wordpress,Grafik Tasarım

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Hayırlı uğurlu olsun bakalım :rolleyes:
Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

taspinardizayn taspinardizayn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
Temayı düzenlemeye çalışmışsın fakat başaramamışsın genç kardeşim, biraz daha çalış tema üzerinde kolay gelsin :)
Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

acayipbiblog acayipbiblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
hayirli olsun.
Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Yeni bir site için 60 TL reklam ücreti mi? :eek:
Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
dimi lan mı? Burada abilerin belki baban yaşında adam var :) üslup önemlidir bu işte.İyi Forumlar.
taspinardizayn Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Yeni bir site için 60 TL reklam ücreti mi? :eek:

reklam bölümünde siteyi büyütünce yazdım

WeyseL WeyseL Bir başka baharda Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 19 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Söyleyeceklerimi yanlış anlamanı istemem. Yukarı da bir arkadaşımız daha dile getirmiş

di mi lan

Hoş olmayan bir ifade fakat ben ona takılmadım. Ara sıra çoğumuz kullanıyoruz, aramız da ki samimiyet ve sevgi duygularını anlatan en basit ve gereksiz bir kelime olarak sık sık rastlıyoruz.

Henüz 15 yaşında olduğunu dile getirdin ne kadar güzel. Hatta bir web sitesi ile bildiklerini insanlara aktarma eğilimindesin o daha da güzel bir yaklaşım. Ancak internette takip edilmek, sürekli bir ziyaretçin olmasını istiyorsan yazdıklarına ve nasıl yazdığına dikkat etmen gerektiğini düşünüyorum.

En önemli kuralımız ise noktalama işaretleri. Tamam ben veya internette gezen tüm kullanıcılar Türkçe uzmanı değiliz. Ama okurken arada bir nefes almak ve okuduğumuzu algılamak istiyoruz. Ama maalesef yukarıda ki tanıtım yazısında hiç nokta kullanılmamış. Nerede durmam ve nefes almam gerektiğini hatırlatmadığın için okumak sıktığı kadar okuduklarımı da anlamakta güçlük çektim.

Diğer önemli bir kuralımız ise; konuşma dili ile yazma dilini ayırt etmek. Evet bir arkadaşımız ile diyalog kurarken lan, la, gardaş gibi güzel ve samimi kelimeler sarf edebiliriz. Ancak internette bir çok insana hitap ediyorsak buna dikkat etmemiz gerekir. Bizi okuyan insanlar bizden büyük veya küçük olabilirler. Bunun yanı sıra her ne kadar kadın ayrımı yapmayı sevmesem de; yukarıdaki tanıtım yazısı bir kadına hitap etmeyecek kadar düşük seviye de yazılmıştır. Baştan kadın ziyaretçileri elemiş oldun bu sayede.

Son olarak ise; harflerin yazımı konusunda dikkat etmen gerekli. Türkçe de kelimeler cümle başında yer alıyor, özel isim ifade ediyor, alıntı bildiriyor veya kısaltma yapılıyor ise büyük harfle belirtilir. Cümle içerisinde bir çok büyük harf kullanımı da okumayı zorlaştırmakta.

Bunlara dikkat ettiğin sürece internette kullanıcılar seni sevecek ve takip etmekten zevk alacaklardır. Aksi takdirde internet çöplüğü yakın zaman da bir siteye daha ev sahipliği yapacaktır.
Anonim334

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

WeyseL adlı üyeden alıntı

Söyleyeceklerimi yanlış anlamanı istemem. Yukarı da bir arkadaşımız daha dile getirmiş

Hoş olmayan bir ifade fakat ben ona takılmadım. Ara sıra çoğumuz kullanıyoruz, aramız da ki samimiyet ve sevgi duygularını anlatan en basit ve gereksiz bir kelime olarak sık sık rastlıyoruz.

Henüz 15 yaşında olduğunu dile getirdin ne kadar güzel. Hatta bir web sitesi ile bildiklerini insanlara aktarma eğilimindesin o daha da güzel bir yaklaşım. Ancak internette takip edilmek, sürekli bir ziyaretçin olmasını istiyorsan yazdıklarına ve nasıl yazdığına dikkat etmen gerektiğini düşünüyorum.

En önemli kuralımız ise noktalama işaretleri. Tamam ben veya internette gezen tüm kullanıcılar Türkçe uzmanı değiliz. Ama okurken arada bir nefes almak ve okuduğumuzu algılamak istiyoruz. Ama maalesef yukarıda ki tanıtım yazısında hiç nokta kullanılmamış. Nerede durmam ve nefes almam gerektiğini hatırlatmadığın için okumak sıktığı kadar okuduklarımı da anlamakta güçlük çektim.

Diğer önemli bir kuralımız ise; konuşma dili ile yazma dilini ayırt etmek. Evet bir arkadaşımız ile diyalog kurarken lan, la, gardaş gibi güzel ve samimi kelimeler sarf edebiliriz. Ancak internette bir çok insana hitap ediyorsak buna dikkat etmemiz gerekir. Bizi okuyan insanlar bizden büyük veya küçük olabilirler. Bunun yanı sıra her ne kadar kadın ayrımı yapmayı sevmesem de; yukarıdaki tanıtım yazısı bir kadına hitap etmeyecek kadar düşük seviye de yazılmıştır. Baştan kadın ziyaretçileri elemiş oldun bu sayede.

Son olarak ise; harflerin yazımı konusunda dikkat etmen gerekli. Türkçe de kelimeler cümle başında yer alıyor, özel isim ifade ediyor, alıntı bildiriyor veya kısaltma yapılıyor ise büyük harfle belirtilir. Cümle içerisinde bir çok büyük harf kullanımı da okumayı zorlaştırmakta.

Bunlara dikkat ettiğin sürece internette kullanıcılar seni sevecek ve takip etmekten zevk alacaklardır. Aksi takdirde internet çöplüğü yakın zaman da bir siteye daha ev sahipliği yapacaktır.

dikkat edeceğim artık konumuda düzeltiyorum

Ek Olarak:

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

mı? Burada abilerin belki baban yaşında adam var :) üslup önemlidir bu işte.İyi Forumlar.

Düzeltildi
WeyseL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al