ferzileyto adlı üyeden alıntı

Geçen benim bi banka kartımı patlattılar. 22,45 - 32,75 - 44,30 vs vs gibi 6-7 işlem ve sonucunda 300 liraya yakın para çekilmiş.

Bankayı arıyorum parayı Turk ******* çekti diyor emin misiniz diyorum evet turk *******un sisteminden çekilmiş diyor.

Turk ******* biz çekim yapmadık diyor. Otomatik ödeme yok, *******a borç yok. AMa birileri ************* alt yapısını kullanıp banka hesabımdan para tırtıklıyor. Sonuç ? Sonuç yok. Bankaya ödeme itirazı yapıyorsun keyiflerinin gelip de geri ödemelerini bekliyorsun.

bu olayla ılgılı benımde bır konum vardı https://wmaraci.com/forum/internet/hesaplarinizi-kontrol-edin-444797.html

aynı durumla karşılaştım ve ***** beni ilgilendirmez ne yaparsan yap dedi :) yapıkredi de itiraz et bekle dedi.
sonuç olarak parayı geri aldım ama önlem olarak hala bir çözüm elde etmiş değilim adam ***** pos cihazıyla catır catır hesap boşaltıyor ***** e git arastır senın kayıtlı pos cıhazından cekıyor dedığımde ise bizlik durum yok savcılıya gıdın dıyorlar.
gecen benı aradılar faturamın tahahhud suresı doluyor uzatalım dıye bende kıbarca tşk ettım benım kısısel **************m var sımdı sıze dolandırılırsam kendısı kuser :D dedım kapattım