wmaraci reklam
lidertakipci

Ölücü Godaddy

26 Mesajlar 3.973 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
Fiyat politikaları berbat. Tmm domain her yerde 30 lira ama bunlarda whois saklama falan ek ücretli. Diğer ek hizmetlere de extra ücret istiyorlar mı bılmıyorum.

Açık artırma üyeliği almayı ben de düşünmüştüm fakat kesin bunlar başka maliyetler çıkarıp 3 lira 5 lira kese kese bize para kazandırmaz dedim ve bakıyorum ki haklıymışım.

Bir de domaini beş liraya kaydedip dip notla seneye 50 liraya uzatılır yazıyor çakallar. Üç kağıtçı esnaf modeli. Dürüst açık ve net fiyat politikası olan firmaları tercih ediyorum.
Noiser

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cetvel cetvel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 110 / 101
  • Ticaret 0, (%0)
Godaddy veya digitalocean. ikisinden başkasını sektörde kullanmamaya çalışıyoruz.

phpanaliz.com

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

cagman adlı üyeden alıntı

Gogdaddy'de +70 milyon küsür domain var olduğu biliniyor.
Bunların 1 Milyou Türklerin kaydettiğini düşünürsek hadi biz Türkler olarak yanıldık 69 Milyon domain sahipleri kayıt etmekle yanılmış oluyor ki bu adamlar bu kadar büyük bir firma olabiliyor :)

Sizin 5 dolarınız olmazsa batacak firma bu arkadaşlar gözünüzü seveyim 5 dolar sizi batırmaz bırakın Godaddy'de kalsın.

Ya boş konuşuyor. Belli ki arkadaş beceriksiz, paneli kullanamamış. Asıl ölücülüğü kendisi yapmış 5 TL'ye domain almış, sonra yine 5 TL'ye transfer etmek istemiş. Sonra kalkmış GoDaddy kötü natro kullan diyor. GoDaddy dünya firması, kalkmış natro ile kıyaslıyor.
Kodespa MehmetDEMIR11

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

gladjoju gladjoju WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek jeoloji
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

cagman adlı üyeden alıntı

Gogdaddy'de +70 milyon küsür domain var olduğu biliniyor.
Bunların 1 Milyou Türklerin kaydettiğini düşünürsek hadi biz Türkler olarak yanıldık 69 Milyon domain sahipleri kayıt etmekle yanılmış oluyor ki bu adamlar bu kadar büyük bir firma olabiliyor :)

Sizin 5 dolarınız olmazsa batacak firma bu arkadaşlar gözünüzü seveyim 5 dolar sizi batırmaz bırakın Godaddy'de kalsın.

Hocam benim dile getirdiğim konu %75 lik komisyon . Domaini 1 teklifle sattığıma üzülürken %75 lik komisyon daha çok koydu . 1 tl de para 1000 dolarda hatta bu satıştan zarar ettim . 25 dolar olunca yolluyorlar parayı . Muhtemelen bir daha satış yapmayacağım için o da godaddy'e kaldı :)

wmaraci
wmaraci

kamumedya kamumedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Kalite Kontrol
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Gogdaddy ilk defa kullanıyorum bir forum sitesinde açık atırma ile domain bana kaldı domain Gogdaddy de imişi hesap açtım oraya transfer etti arkadaş domain uzatma bedeli olarak 15 dolar istiyor çok değil mi sizce de ? Domain uzantısı info

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
3 yildir godady kullaniyorum kaliteli bir host sirketi daha 1 gun olsun sorun hakkinda kendilerine bildiri gondermedim. Her hostun bir kullanim sistemi var ogrenmek gerekir ayni sitelerimide diyer hostlarda denedim ilk gunden cpu yuksek site kapandi kim ne derse desin ben cok memnunum sadece almis oldugum pakette online sayisi 400 kisiye yukselince sorunlar oluyor oda normal paketin limiti o vps yede gecmek istemiyorum ucretler biraz yuksek.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Gogdaddy ilk defa kullanıyorum bir forum sitesinde açık atırma ile domain bana kaldı domain Gogdaddy de imişi hesap açtım oraya transfer etti arkadaş domain uzatma bedeli olarak 15 dolar istiyor çok değil mi sizce de ? Domain uzantısı info
Godadyde domain uzatma ucretleri daima yuksektir bende 12 euro oduyorum yalniz turkiyeden uzatirsan ucret yari paraya dusuyor 26.99 tl uzatma ucreti. Domain uzatirken ulkeyi turkiye olarak secersen yari fiyatini odersin yabanci ulkelerin odeme ucretleri yuksek.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

noop adlı üyeden alıntı

Fiyat politikaları berbat. Tmm domain her yerde 30 lira ama bunlarda whois saklama falan ek ücretli. Diğer ek hizmetlere de extra ücret istiyorlar mı bılmıyorum.

Açık artırma üyeliği almayı ben de düşünmüştüm fakat kesin bunlar başka maliyetler çıkarıp 3 lira 5 lira kese kese bize para kazandırmaz dedim ve bakıyorum ki haklıymışım.

Bir de domaini beş liraya kaydedip dip notla seneye 50 liraya uzatılır yazıyor çakallar. Üç kağıtçı esnaf modeli. Dürüst açık ve net fiyat politikası olan firmaları tercih ediyorum.

Hocam zaten domaini normal başka firmadan da alsan 40-45 lira gibi bir fiyat ilk sene kampanyalı fiyatı 2.sene normal fiyattan uzatacaksın tabi türkiyede varmı böyle firma ilk sene kaç paradan reglediysen diğer senelerde aynı fiyattan uzattıran.Yada şöyle diyim ilk sene 5 tl ye alanadı alıp sonraki senelerde sürekli 5 tl ye satan firma varmı ??

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)

noop adlı üyeden alıntı

Eğer ben 5 TL ye aldığım domainden 1 sene sonra bana para kazandırıyora 50 TL bir şey değil.

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.

Noiser Noiser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

MehmetDEMIR11 adlı üyeden alıntı

Kardeşim o zaman Godaddy kullanma. 1 buçuk senedir godaddy kullanıyorum hiç bir sıkıntı çekmedim bu zamana kadar. 15'e yakın domain regledim 1 sorun çıkmadı. Madem Godaddy'i bilmiyorsun kullanma, kullanacaksan da araştırıp kullan. Burada tüm hata sende, ilk önce araştırman gerekiyordu. " Biz mi dedik sana 5 TL'ye domain al diye ? " Burada asıl ölücü sensin.

Sen godady den başka firma ile calismamissin ozaman natroyu dene gör hizmet nasıl verilir her sistem kullanılabilir ama sistem var sistem var. Ben ne diyorum bütün yorumlarimda adamlar 5 TL ye domain satıyor ama verdikleri her hizmet diğerlerine göre pahalı yani 5 TL ye sattıkları domaini sunucu 20 liraysa 30 liraya veriyor yine domaini aynı paraya getiriyor sana.tabi 5 TL ye duyan tüm Türkler birer domain aldı 70 milyonu bu sayede kazanmıştır yurt dışı yurt içi.ben senin için goodady kötü olabilir demiyorum kendi şahsi fikrim destekleri kötü ve ücretler yüksek her işlem başına ücret istemesi çok daha kotu.Benim içim böyle ama ilkten goodady kullanmış başka bı sirketle çalışmamış olsaydım diğer şirketlerin güzelliğini bilmeseydim kalkıp burda bende godady güzel falan derdim belki ilk önce bütün şirketlerle çalışmayı dene içeriklerini gör hizmet kalitesini gör sonra gel burda godady de sukadar domain aldım regledim şunu yaptım de.Ayrica ölücü dediğin ben o 30 lirayı kazanmak için akşama kadar çalışıyorum sen rahat kazanıyor olabilirsin.Bir kere karda ellerin titriyerek sokakta 40 lira kazanabilmek için milletin ağız kokusunu çek sonra ölücülük tartışmasını yap burda.Bizim için para değerli senin için değilse yorum yapma gereğini bile duyma

www.gofretoyun.net & WBTurkiye.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al