Noiser adlı üyeden alıntı

Sen godady den başka firma ile calismamissin ozaman natroyu dene gör hizmet nasıl verilir her sistem kullanılabilir ama sistem var sistem var. Ben ne diyorum bütün yorumlarimda adamlar 5 TL ye domain satıyor ama verdikleri her hizmet diğerlerine göre pahalı yani 5 TL ye sattıkları domaini sunucu 20 liraysa 30 liraya veriyor yine domaini aynı paraya getiriyor sana.tabi 5 TL ye duyan tüm Türkler birer domain aldı 70 milyonu bu sayede kazanmıştır yurt dışı yurt içi.ben senin için goodady kötü olabilir demiyorum kendi şahsi fikrim destekleri kötü ve ücretler yüksek her işlem başına ücret istemesi çok daha kotu.Benim içim böyle ama ilkten goodady kullanmış başka bı sirketle çalışmamış olsaydım diğer şirketlerin güzelliğini bilmeseydim kalkıp burda bende godady güzel falan derdim belki ilk önce bütün şirketlerle çalışmayı dene içeriklerini gör hizmet kalitesini gör sonra gel burda godady de sukadar domain aldım regledim şunu yaptım de.Ayrica ölücü dediğin ben o 30 lirayı kazanmak için akşama kadar çalışıyorum sen rahat kazanıyor olabilirsin.Bir kere karda ellerin titriyerek sokakta 40 lira kazanabilmek için milletin ağız kokusunu çek sonra ölücülük tartışmasını yap burda.Bizim için para değerli senin için değilse yorum yapma gereğini bile duyma

Bak şimdi kardeşim, tanımadığın birisi için bu yorumu yapman doğru değil. Ön yargılı davranıyorsun. Natro ile çalıştım memnun kalmadım başka firmaya geçtim fakat gidip natro "öyle böyle şöyle" gibi bir konu vs. açmadım. Firmayı kötülemek gibi bir amacım yok ama burada Godaddy ve natroyu karşılaştırıyorsun, hangisi daha kaliteli bu sana kalmış ;) . Bu yorumunu ciddiye bile almıyorum tecrübesizliğine veriyorum. Uzun uzun yazardım fakat ceza almak istemiyorum. Ayrıca gelecek olursak;
"Bir kere karda ellerin titriyerek sokakta 40 lira kazanabilmek için milletin ağız kokusunu çek sonra ölücülük tartışmasını yap burda" Tanımadığın birisi için böyle bir yorum yapamazsın, nereden biliyorsun ? Neyse daha fazla yazmayacağım, yorumunu okudukça gözümde daha fazla küçülüyorsun.