wmaraci reklam
lidertakipci

Ölücü Godaddy

26 Mesajlar 3.950 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetDEMIR11 MehmetDEMIR11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilişim Tekn. ve Yazarlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 4, (%100)

Noiser adlı üyeden alıntı

Sen godady den başka firma ile calismamissin ozaman natroyu dene gör hizmet nasıl verilir her sistem kullanılabilir ama sistem var sistem var. Ben ne diyorum bütün yorumlarimda adamlar 5 TL ye domain satıyor ama verdikleri her hizmet diğerlerine göre pahalı yani 5 TL ye sattıkları domaini sunucu 20 liraysa 30 liraya veriyor yine domaini aynı paraya getiriyor sana.tabi 5 TL ye duyan tüm Türkler birer domain aldı 70 milyonu bu sayede kazanmıştır yurt dışı yurt içi.ben senin için goodady kötü olabilir demiyorum kendi şahsi fikrim destekleri kötü ve ücretler yüksek her işlem başına ücret istemesi çok daha kotu.Benim içim böyle ama ilkten goodady kullanmış başka bı sirketle çalışmamış olsaydım diğer şirketlerin güzelliğini bilmeseydim kalkıp burda bende godady güzel falan derdim belki ilk önce bütün şirketlerle çalışmayı dene içeriklerini gör hizmet kalitesini gör sonra gel burda godady de sukadar domain aldım regledim şunu yaptım de.Ayrica ölücü dediğin ben o 30 lirayı kazanmak için akşama kadar çalışıyorum sen rahat kazanıyor olabilirsin.Bir kere karda ellerin titriyerek sokakta 40 lira kazanabilmek için milletin ağız kokusunu çek sonra ölücülük tartışmasını yap burda.Bizim için para değerli senin için değilse yorum yapma gereğini bile duyma

Bak şimdi kardeşim, tanımadığın birisi için bu yorumu yapman doğru değil. Ön yargılı davranıyorsun. Natro ile çalıştım memnun kalmadım başka firmaya geçtim fakat gidip natro "öyle böyle şöyle" gibi bir konu vs. açmadım. Firmayı kötülemek gibi bir amacım yok ama burada Godaddy ve natroyu karşılaştırıyorsun, hangisi daha kaliteli bu sana kalmış ;) . Bu yorumunu ciddiye bile almıyorum tecrübesizliğine veriyorum. Uzun uzun yazardım fakat ceza almak istemiyorum. Ayrıca gelecek olursak;
"Bir kere karda ellerin titriyerek sokakta 40 lira kazanabilmek için milletin ağız kokusunu çek sonra ölücülük tartışmasını yap burda" Tanımadığın birisi için böyle bir yorum yapamazsın, nereden biliyorsun ? Neyse daha fazla yazmayacağım, yorumunu okudukça gözümde daha fazla küçülüyorsun.

wmaraci
reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Godaddy; kullandığım belki de 20 farklı host firması içerisinde 1 kez olsun kesinti yaşatmayan tek firmadır.

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Dunyadaki domainlerin yuzde 60 70 civari godady de kayitli :) olucu derken biraz abartmamismisiniz senelerdir godady kullanirim musteri hizmetlerini en iyi firma sizi hangi firma aradiginizda eger yogunsa 9 dakika icerisinde arayan bu kadar buyuklukte bir firma var ? Verdigi hizmetler cok iyi

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
Godady övene para mı veriliyor. Öyleyse biz de övelim.

Godadyden beş liraya domain kaydedip elli liraya uzatabilirsiniz aynı şekilde açıkartırmadan domain kazanırsanız da elli lira uzatma ücreti ödersiniz. Diğer firmalarda otuz lirays yaptığınız bu işlemler godady güvencesi ve büyüklüğü ile elli lira gibi bir fırsat fiyata. Bu kadar mı. Hayır. Whois koruma da beş lira. Başka yerde ücretsiz olduğunu hatırlatır godady kalitesini öne çıkarırım. Godady psneli de uzmanlar için dizayn edilmiştir. Çoluk çocuk kullanamasın sadece işinin ehli kişiler panelde sörf yaparken sürpriz godady fiyatlarımızla cüzdanlarını boşaltsın felsefesi.

Pm bekliyorum @godaddy hesap numaramı pm den ileteceğim.

Bu arada natro iyi denmiş. Natro da goddyden eksik kalmaz. Ehois ücretli olduğu gibi dns ns falan da ek ücrete tabi. Bu aralar turhost kullanıuorum. En ucuz ve pratik. Sürpriz fiyatlar yok.

Dalga geçtiğim için de alınmayın. Ya da alının. 30 liralık ürüne elli lira ödeyip üstüne godadyi övüp bu durumu farkedip sizleri uyaran arkadaşlara da ölücü diyorsanız.
AkinSoylu Noiser

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Gogdaddy domain kayıt için süper ama hostingleri beş para etmez ilk defa bir gosting alim dedim siteme 20 kişi girdi çöktü site:))) Gogdaddy sadece domain için iyi firma hosting yada digerleri için degil

gladjoju gladjoju WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek jeoloji
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

newyorker adlı üyeden alıntı

Dunyadaki domainlerin yuzde 60 70 civari godady de kayitli :) olucu derken biraz abartmamismisiniz senelerdir godady kullanirim musteri hizmetlerini en iyi firma sizi hangi firma aradiginizda eger yogunsa 9 dakika icerisinde arayan bu kadar buyuklukte bir firma var ? Verdigi hizmetler cok iyi

%75 lik komisyonu sizden alsalar sizde ölücü derdiniz . Aldığım hizmetler iyi o konuda birşey söylemiyorum .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al