wmaraci reklam

Botextra V3.0 | Tamamen yenilendi ! 450 Bot | Replacer | Spinner | Havuz | Cloner | Takipçi

182 Mesajlar 578.505 Okunma
wmaraci reklam

theimparator theimparator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Pazarlamacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sistem iptal gençler, 5 gündür sistem kapalı, çalışmıyor kimse dönmüyor bilgilendirme yok sanırım paraları alıp kaçtılar. Her ay 5-6 gün sistem çöker kimse bilgilendirmez. Paranızla rezil olmak için ya da benim çöpe atacak param var demek için tercih edebilirsiniz. Bunu alacağınıza kendiniz bot yazdırın daha iyi en azından sizi aptal yerine koymazlar.

wmaraci
reklam

chille chille WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam PM atıyorumda bir bakma şansınız var mı musait olduğunuzda

LastWisher LastWisher WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar hafta sonu olduğu için destek ekibi çalışmıyor. Bir sorun olduğunu şimdi öğrendim hemen ilgileniyorum.

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba,

Tüm desteklere dönüş sağlanmıştır.

İyi Çalışmalar.

wmaraci
wmaraci

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Botun sadece resim destekli olanı var mı? Yani sadece google'dan resim çekilmesini istiyorum aranan başlığa göre. Bu mümkün mü?

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
[QUOTE=CezaLet]
Botun sadece resim destekli olanı var mı? Yani sadece google'dan resim çekilmesini istiyorum aranan başlığa göre. Bu mümkün mü? [/QUOTE]
Merhaba,
Maalesef, bu şekilde bir bot mümkün değildir.
İyi Çalışmalar.

Teyyare Teyyare Teyyare Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 4, (%100)

Teyyare adlı üyeden alıntı

Merhabalar, bu sistemde mesela örnek veriyorum.
50 adet facebook sayfamdan (bu da demektir 50 farklı facebook hesabı) belirlediğim gönderileri sürekli olarak otomatik paylaşım yaptırabilir miyim? Yaptırabiliyorsam hangi paketi almam gerekir.

Sorumu yineliyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

Teyyare adlı üyeden alıntı

Sorumu yineliyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Merhaba,

Facebook sayfanızdan belirlediğiniz gönderileri paylaşmaz. Bottan web sitenize eklediğiniz içerikleri facebook hesabınızda otomatik olarak paylaşmaktadır.

İyi Çalışmalar.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Şu konuya defalarca girdim ama fiyat özellik tablosunun anlamını hala çözemedim. 3 yabancı dilim de var ama yok arkadaş olmuyor. Onca kullanan, memnun veya memnun olmayan var. Herkes anladı bir ben mi saf kaldım diyorum hep. Vay be.
metinoz

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Şu konuya defalarca girdim ama fiyat özellik tablosunun anlamını hala çözemedim. 3 yabancı dilim de var ama yok arkadaş olmuyor. Onca kullanan, memnun veya memnun olmayan var. Herkes anladı bir ben mi saf kaldım diyorum hep. Vay be.

Merhaba,

Paketlerdeki özelliklerin anlamları

BX3-Website- paketlerdeki web sitesi bölümü ekleyebileceğiniz site sayınızı gösterir.

BX3-Storage- havuz alanı/limiti: havuza ekleyebileceğiniz içerik sayısıdır. Havuzunuzdaki limit dolduğunda havuzunuza içerik ekleyemezsiniz. Havuzdan sitenize içerikler aktarılmaya başladığında havuzunuz boşalır. Bu şekilde tekrar havuza içerik ekleyebilirsiniz.

BX3-Cloner- bir bottaki tüm içerikleri tek seferde sitenize ekleme sistemidir.Eğer sitenize tüm içeriği yavaş yavaş kopyalamak isterseniz clonerı ile havuzunuzu doldurabilir oradan yavaş yavaş eklenmesini sağlayabilirsiniz.Cloner tek kullanımlıktır.

BX3-Tracker- takipçi: takipçi ile sitelerdeki güncellemeleri otomatik olarak sitenize ekleyebilirsiniz.Örn : youtube botunda en son eklenen komik resimleri sitenize saat başı ekleyebilirsiniz.1 takipçi 1 sitenin 1 kategorisini takip eder.

BX3-Keywordfinder- içerikler için en fazla aratılan, en yüksek arama hacmine sahip olan keywordleri otomatik olarak bulur, bu kelimeleri sizin isteğiniz doğrultusunda tag, keyword, ya da açıklama olarak ekleyebilir.

BX3-Spinner- özgünleştirme: Bir içeriğin 100 lerce farklı kombinasyonunu yapabilmenizi sağlayan içerik özgünleştirme sistemimizdir .Hem içeriklerinizi spinliyor hem de özel alanlara izin vermektedir. Örn : {baslik} [izle|seyret|hd izle|son bölüm izle] dediğinizde sistem bundan kombinasyonlar üreterek sitenize ekliyor.

BX3-CategoryOpener- kategori oluşturma: sitelerinize, botlardan otomatik olarak kategori ekleyebilirsiniz.

BX3-Rss-Bot- kendi botunu kendin yap: sitelerin rss adreslerinden kendi botunuzu oluşturabilirsiniz. Bu botlarınızı takipçi,cloner gibi özelliklerle otomatiğe bağlayabilir,istediğiniz siteyi istediğiniz şekilde kullanabilirsiz.

BX3-Social- sosyal imleme/paylaşımcı: sitenize bir içerik eklediğinizde sosyal medya hesaplarınızdan otomatik olarak paylaşılır.

BX3-Replacer- bul&değiştir: İçerikler içerisinde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin; dizi izle olan bir başlığı HD dizi izle olarak değiştirebilirsiniz.

BX3-Translate- çeviri: 36 dilde otomatik çeviri yapabilirsiniz.

BX3-AutoPing- otomatik pingleme: içerikleriniz eklendikten sonra 27 tane pingleme servisine otomatik olarak bildirilir, böylelikle içerikleriniz arama motorlarında hızlı bir şekilde indexlenir.

İyi Çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al