lostyazilim

Aras Kargo hala aldığım ürün gelmedi.

12 Mesajlar 1.670 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SosyalVagon SosyalVagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Bugün kargoyu aldım ama şubeye giderek. Bir sürü insan vardı içeride kargosu adrese gelmemiş ben bunu kargoya verilen şubeyi arayarak öğrendim dedi ki o şube sorunlu abi dedi gidip şubeden alabilirsin abi eğer beklersen 1-2 haftaya zor gelir dedi ben de gittim aldım üstüne kavga dövüş derken eve geri geldim. Sorgulamadan bakıyorum kargo hala yolda gözüküyor ne saçma bir şeydi arkadaş bir daha aras kargoyla işim olmaz.
faruk16

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)

SosyalVagon adlı üyeden alıntı

Bugün kargoyu aldım ama şubeye giderek. Bir sürü insan vardı içeride kargosu adrese gelmemiş ben bunu kargoya verilen şubeyi arayarak öğrendim dedi ki o şube sorunlu abi dedi gidip şubeden alabilirsin abi eğer beklersen 1-2 haftaya zor gelir dedi ben de gittim aldım üstüne kavga dövüş derken eve geri geldim. Sorgulamadan bakıyorum kargo hala yolda gözüküyor ne saçma bir şeydi arkadaş bir daha aras kargoyla işim olmaz.

Kargo şubelerindeki insanların çoğu sanki silah zoruyla çalışırılıyormuş gibi davranıyor, hepsi akşam olsada eve gitsek kafasında hiç kimse bunu teslim edelimde belki adam için önemli birşeydir demiyor.

İşyerimizin bulunduğu konumdaki Aras kargo şubesinde hergün en az bir ciddi kavga olur, o kadar sıradanlaşmıştır ki yanındaki iş arkadaşının yüzüne küfür etsen kafasını kaldırıpta abi ayıptır demezler.
SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al