Bulabilencom adlı üyeden alıntı

Sizi gayet iyi anlıyorum hocam geçenlerde kendi ellerimle oturup yazdığım bi içeriğin kopyasını google da 1. sırada gördüm. Benim sitem o aramada 3. sıraya düşmüştü. (Ç)alan adamın sitesine girdim. Utanmadan yazının başına "bizim yazılarımızı çalan siteler varmış sevgili ziyaretçiler. O emek hırsızı sitelere prim vermeyin. Biz o içeriklerin kaldırılması için google a başvurduk" diye bişey yazmış. Adamdaki rahatlığa bak benim yazımla beni hırsız çıkarıyor. Üstelik yazıların yayınlanma tarihleri var. Ya sabır

Neyse sakinim

hocam böyle durumlar bende mevcut olamaz adamı dinime rebbime gebertirim sinirili biriyim ben benim sitem bir acayip ne paylasırsam tepede dedimya yazımda ben onları zaten spam edebiliyorum aynı ziyaretciler onada gidiyor banada parayla yaptırdıgımız seyi benden calmış bana tesekkür yazmıs ona dörtlük döktürmüşler ziyaretciler sıkıntı bu bende sitem onunkine göre yeni yani daha 1 aylık falan meta etiketleriyle ilk üce soktum ben sitemi o sitede o şahıs 6.5 bin kazanıyormus biz cebimizden harcıyoz anlamadım ki adalet nerede :)

hocam siz paylasım yapacagınız zaman benimle irtibata gecin size yardımcı olacagım spam edme konusunda saygılarımla