wmaraci reklam
lidertakipci

2 adet projem var fikirlerinizi bekliyorum.

10 Mesajlar 1.291 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

feshbuk feshbuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yüksek WebMaster
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar
myonez.com
ve
garantidizi.com

sitelerinin sahibiyim.
myonez için botmarketi ile yemek tarifi çekiyorum fakat hala siteye girdikçe birşeylerin eksik olduğunu görüyorum tam istediğim formata oturmadı.
oturduktan sonra sosyal medya reklam v.s. ben yapıcam kadın gruplarında felan

garantidizi ise film sitesi açarım umudu ile açtım fakat telif hakkı v.s. sıkıntılı diye duydum!

şimdi bana yardımcı olabilirseniz şu sorularım var.

1-yemek tarifi için nasıl bir format yapmalıyım (kullanıcılar tarif göndersin,puanlama v.s. olsun)
2-garantidizi için eğer ki telif çok önemli değil ise nasıl bir script kullanmalıyım (yıldız script duydum şu an için)
3- bu iki web site için seo,makale düzenleme hizmeti veren kişiler varsa pm den görüşebiliriz.
teşekkürler.

EDİT:
herkese destekleri ve görüşleri için teşekkür ederim.
ayrıca myonez ile ilgili şöyle bir fikrim daha var:

letgo tarzında bir yemek paylaşım sitesi olacak
evinde örneğin 2 tas çorba arttı çöpe gidecek ama gitmemesi için foto çekip atıcaksın o an sana yakın lokasyondakiler gelip alacak ihtiyacı olanlar v.s.
veya restoranlarda yüzlerce ekmek çöpe gidiyor bu hayvancılık ile uğraşanlara ulaştırılabilir mi??

wmaraci
reklam

kerim4126 kerim4126 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek frellance
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
garantidizi bence güzel bir domain, fakat son duyduğuma göre Türkiyede faaliyet gösteren bir şirket yabancı dizilerin Türkiye'de ki telifini korumaya başlamıştı.eskiye nazaran bu işlerin çok daha zorlaşacağı peşin peşin görünmekteydi.geçenlerde yeni çıkacak olan bir yasa ilede filmleri dizileri kendi sunucunda barındırmasan bile yer sağlayıcı olarakta kullanamayacaktın.yani kısaca bu alanın önü kapanıyor diye düşünüyorum.onun yerine çok güzel bir Türkçe yabancı dizi değerlendirme sitesi, alanı dahada genişletip dizi oyuncuları biyografi vs. gibi bir çok şey eklenebilir. diğer site için yemek tarifleri konusunda çok site olduğu için bir gelecek göremiyorum.onun yerine sağlıkla ilgili bir konuya kaydırabilirsiniz.misal ;hangi yemeklerin hangi hastalıkları tehdit ettiği.domainde bu tarz konulara oldukça uygun. şahsımca yemek tariflerinden daha uygun :)
feshbuk

kişi bu mesajı beğendi.

Anestezy Anestezy Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makina Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Film sitesi için bana ulaşarak ücretli wordpress tema ve film botu satın alabilirsiniz gayet basarili bir tema ve bottur. Botun yapımı bana aittir 8 film sitelerinden filmler cekiyor gayet gunceldir detaylar icin özelden ulaşabilirsiniz.
feshbuk

kişi bu mesajı beğendi.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Pm yolu ilr kütfen iletişime geçer misiniz
feshbuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

kerim4126 adlı üyeden alıntı

garantidizi bence güzel bir domain, fakat son duyduğuma göre Türkiyede faaliyet gösteren bir şirket yabancı dizilerin Türkiye'de ki telifini korumaya başlamıştı.eskiye nazaran bu işlerin çok daha zorlaşacağı peşin peşin görünmekteydi.geçenlerde yeni çıkacak olan bir yasa ilede filmleri dizileri kendi sunucunda barındırmasan bile yer sağlayıcı olarakta kullanamayacaktın.yani kısaca bu alanın önü kapanıyor diye düşünüyorum.onun yerine çok güzel bir Türkçe yabancı dizi değerlendirme sitesi, alanı dahada genişletip dizi oyuncuları biyografi vs. gibi bir çok şey eklenebilir. diğer site için yemek tarifleri konusunda çok site olduğu için bir gelecek göremiyorum.onun yerine sağlıkla ilgili bir konuya kaydırabilirsiniz.misal ;hangi yemeklerin hangi hastalıkları tehdit ettiği.domainde bu tarz konulara oldukça uygun. şahsımca yemek tariflerinden daha uygun :)

düşünceleriniz ve desteğiniz için teşekkürler.
myonez konusunda böyle düşünmek daha mantıklı gibi geliyor.
kerim4126

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
içerik güncellendi

Theonur Theonur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Muhasebe - Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 0 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam 2 Tas Çorbaya Muhtaç İnsan Senin Web Sitene Girip Yemek mi Bulacak Yani Onun İçin Bir Telefon Bilgisayar İnternet Lazım Yani Bence Bir Hevesle Söylüyorsunuz Fikir Güzel Ancak 2 Tas Çorbaya Muhtaç İnsanın İnternetten Yemek Aramasıda Çok Saçma :)
feshbuk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Theonur hocam haklısınız fakat muhtaçlıktan ziyade özellikle büyük şehirde yaşayan insanların işten eve evden işte olan sıkıcı hayatında eve geldiklerinde veya eve giderken uygulamadan takip edip yemek bulup akşam yemek derdi olmadan eve gitmesi olayı da düşünülebilir.

Theonur Theonur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Muhasebe - Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 0 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Dediğiniz Gibi Olucaksa Ev Hanımlarının Günlük Yemek Satışlarını Veya İstek Üzerine Yemek Yapabilicekleri Bir Sistem Kurmanız Daha Kabul Görür :)
feshbuk

kişi bu mesajı beğendi.

aydemir38 aydemir38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
hocam myonez belki ileride fazla hit alabilir. Dizi ve film işlerine girme derim Türkiye de çok site vergi cezası aldı ve kapandı gitti.(Büyük siteler) Teliften değil vergiden kendileri kapattı. Yine de siz bilirsiniz.
feshbuk

kişi bu mesajı beğendi.

Editörler aranıyor!...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al