wmaraci reklam

.Net Geliştiricisiyim, İş Arıyorum

3 Mesajlar 749 Okunma
smmexpress

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, iş aşıyorum. Elimden pek bir iş gelmez ama biraz yazılım geçmişim var, hobi olarak bir süredir C# ile .Net tabanlı uygulamalar yapıyordum, henüz bitmiş bir çalışmam yok, öğrenme sürecinde olduğum için sunabileceğim bir referans veremeyeceğim. Neredeyse orta seviye C# ve XAML, MVVM biliyorum, Temel WPF prensiplerine hakimim, nuget veya github, bitbucket kütüphanelerini yeterli dökümantasyon varsa etkin bir şekilde kullanabiliyorum, ingilizce kaynaklardan bolca yararlanabiliyorum. SQLite ile temel SQL sorgularını yapabiliyorum, ihtiyaç olursa MSSQL veya diğerşirketlerin veritabanı motorlarını öğrenebilirim. Şirketiniz veya işinizce bu ihtiyaçları karşılayabilecek birini arıyorsanız uzaktan çalışabilirim. Öğrenciyim, dersler ve günlük git el 3 saatlik yolculuk dışında pek fazla vaktim kalmıyor, bu yüzden düzenli olarak başka bir mekana katılım sağlayamayacağım. Ciddi kişiler herhangi bir konuda çalışma isteyebilirler, ona göre yeterli isem çalışabiliriz. Doğrusu beklenmedik sağlık sorunları nedeniyle böyle bir arayış içindeyim, ortalıkta ölü fiyatlara şu veya bu işi yaparım diye gezip piyasayı öldürmek yerine sabit bir yerde çalışmayı tercih ederim. Sormak istediğiniz bir şey varsa lütfen belirtin.

no time for caution
wmaraci
reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
.Net biliyorsanız tavsiyem xamarin de öğrenin 1 hafta içinde kavrarsınız hem android hem ios uygulama geliştirmeyi native ayarında aynı anda yapabiliyorsunuz bu sizin için çok büyük artı olur.

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Mobil pazar ilgi alanım dahilinde değil.

no time for caution
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al