cuma9898 adlı üyeden alıntı

https://m.wmaraci.com/forum/2697876-mesaj120.html hocam rica etsem bu konudaki yorumlarınızı alabilirmiyim sizce yeni aldığım domain nasıl

hastaliklarvetedavilieri nokta com Benim konuda gerilerde kalmış sanırım kusura bakmayın fark etmedim alan adınız çok uzun " hasta lik lar ve tedavi lieri " Yazdıgınız metni kopyaladım alan adını yanlış yazdınız sanırım Alan adı almadan Bu konuda Satıs yapan yada yardımcı olan kişilerden destek almanız veya konu acarak yardım talep etmenızde fayda var Programlara yada tasarım kısımlarında insanlar almış oldukları hata yada yasadıgı seylerı daha ıyı yapabılmek adına sureklı konu acıp yardım talep edıyor ancak bu Domaın kısmında pek yapılmıyor Aslında ilk yapılması gereken Guzel bir alan adı bulabilmek ya Guzel alan adımı kaldı Allah askına der gibi çogu kimse olanlarda satın alınmıs cok para istiyorlar vss vss bu sefer kullanıcı Sitesi için kendi isim bulmay açalışıyor buda diğer rakiplerine göre 1 kac adım geride başlamasına vesile oluyor iyi bir alan adı siiz rakiplerinizden 1 kaç adım öne taşır
Not:Bu yazımı okuyan tüm Arkadaşlara Hitaben domain alacaksanız Konu acın Sorun danısın sonra alın