wmaraci reklam
lidertakipci

TürkNet'ten internet almayı düşünüyorum. Davetiye lazım.

11 Mesajlar 1.960 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)
Kesin olarak olmasa da böyle bir düşüncem var. Kampanyadan yararlanmak isteyenler davetiye atabilir.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba

Oturduğunuz yerde insanlara sorun nasıl iyimi diye yoksa başınızı çok ağrıtırlar. Müşteri hizmetleri sıkıntılıdır.

Hatta donanım haberde son zamanlarda insanları madur ettikleri konular var bölgeden bölgede değişiyor.

Bakmadan aman diyim almayın

https://forum.donanimhaber.com/forumid_594/tt.htm
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
İki farklı konumda Turk.net kullanıyorum son derece memnunum ancak biraz şans işi tabii ki, kötü altyapı olan yerlerde sorun yaşanabilir.

Özel mesaj ile davetiye gönderdim.

• Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Merhaba

Oturduğunuz yerde insanlara sorun nasıl iyimi diye yoksa başınızı çok ağrıtırlar. Müşteri hizmetleri sıkıntılıdır.

Hatta donanım haberde son zamanlarda insanları madur ettikleri konular var bölgeden bölgede değişiyor.

Bakmadan aman diyim almayın

https://forum.donanimhaber.com/forumid_594/tt.htm

Düşünceli tavrınız için teşekkürler. Benim de bu konuda tereddütlerim var, temkinli yaklaşacağım.

Plain adlı üyeden alıntı

İki farklı konumda Turk.net kullanıyorum son derece memnunum ancak biraz şans işi tabii ki, kötü altyapı olan yerlerde sorun yaşanabilir.

Özel mesaj ile davetiye gönderdim.

Eğer üye olursam bu kodu kullanacağım teşekkürler.
Plain Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Bir konumda yaklaşık 6 aydır farklı bir konumda 2 aydır kullanıyorum. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Tecrübe ettiklerimi biraz yazayım:
1. konumda başvuruyu yaptım, sonrasında hiçbir işlem yapmam gerekmedi. Bana 75mbps hız sözü vermişlerdi ancak onu sağlayamadılar (zaten modem arayüzünden değerlere bakarak sağlayamayacaklarını önceden tahmin etmiştim) 50mbps verdiler. 50mbps'yi tam olarak verebiliyorlar benim için gayet yeterli. Upload konusu TTNete göre başta biraz daha kötüydü 2mbps veriyorlardı. Sonradan onu 4mbps'ye çıkardılar kendi kendilerine. Türkiye için 4mbps upload gercekten çok çok iyi.

AKN olmaması da çok iyi, geçtiğimiz ayların birinde 750GB kadar download yapmam gerekti (normalde çok daha az kullanıyorum) hiçbir sorun veya hız düşüşü olmadan yapabildim.
AKN kalkınca ping yükselir diye bir kuşkum vardı ancak öyle olmadı.

2. konumda bir ADSL/VDSL ve modem karmaşası yaşadım. Bir hafta gibi bir süreçten sonra yeni modem alarak çözüldü sorun. Beklediğim hızın biraz altında aldım ancak yine Türk *******a göre gayet iyi.

Türknet ile ilgili tek sorunum aradığında konuşabileceğin bir müşteri temsilcisi olmaması. Tamam ilk kurulumdan sonra gerek yok ancak internet hazır hale gelene kadar bazen iletişime geçmek gerekiyor. Bunun için ticket gönderip bekleme sürecini sevmiyorum.
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

redirk redirk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO Danışmanlık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 49, (%100)
Turksat kabloneti araştırmanızı tavsiye ederim alt yapı ve destek iyi.
ismail tearaway45

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)
Plain Hocam bende Huawei HG658 v2 modem var. İnternette VDSL destekliyor yazıyor ama ben emin değilim. Ayrıca daha önce TT hattı üzerinden Superonline'dan hizmet al(ama)mıştım. Sürekli sorun çıkıyordu, sürekli kesinti vardı. Bazen aylarca internet gelmiyordu vs. o yüzden şu anda çok tereddütlüyüm. Bu konuda TürkNet'te sorun çıkar mı? Yine TT altyapısına TT çalışanları mı bakıyor? Bu konuda ilgililer mi?

redirk Daha önce referanslarını görmüştüm ancak ben AKK istemiyorum.

kadiruludag kadiruludag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Müşteri desteğini bende pek iyi bulmadım fakat internet gayet hızlı sorunsuz kullanıyorum oturduğun yeri sorgulatmalısın öncelikle ayrıca davetiye gönderebilirim türknete geçecekler için

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

ismail adlı üyeden alıntı

Plain Hocam bende Huawei HG658 v2 modem var. İnternette VDSL destekliyor yazıyor ama ben emin değilim. Ayrıca daha önce TT hattı üzerinden Superonline'dan hizmet al(ama)mıştım. Sürekli sorun çıkıyordu, sürekli kesinti vardı. Bazen aylarca internet gelmiyordu vs. o yüzden şu anda çok tereddütlüyüm. Bu konuda TürkNet'te sorun çıkar mı? Yine TT altyapısına TT çalışanları mı bakıyor? Bu konuda ilgililer mi?

redirk Daha önce referanslarını görmüştüm ancak ben AKK istemiyorum.

Hocam eğer ***** alt yapısını kullanacaksa ***** alın derim. Neden derseniz ***** diğer firmadan hizmet alanlara sıkıntı yaşatabiliyor. Benim arkadaşım süper online abonesiydi. Evini taşıttı 2 ay fln ***** port mu ne vermemiş diye internetsiz kaldı.
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam eğer ***** alt yapısını kullanacaksa ***** alın derim. Neden derseniz ***** diğer firmadan hizmet alanlara sıkıntı yaşatabiliyor. Benim arkadaşım süper online abonesiydi. Evini taşıttı 2 ay fln ***** port mu ne vermemiş diye internetsiz kaldı.

Bunu bende düşündüm. Sonuç olarak internetsiz kalırım, ***** almam :) Bakalım TurkNet'i arayacağım. Eğer kayıtlı bir güvence alırsam TurkNet istiyorum. En son taahütü yok, kapatırım biter. Tüketici hakları diye de bir şey var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al