Herkes Natro şirketinin çok süper bir şirket olduğunu zannediyor ama iş öyle değil.

Natro üzrinden windows Reseller hizmeti alıyoruz. Kurumsal bir şirketin websitesi barınmakta.

Turhot (Karşılaştırma için) nBayi 20 paketi kullanıyorum (Kişisel) Windows ve linuz hesaplar oluşturlabiliyor. Windows bir hosting oluşturdum.

Aşığıda iki sitede de aynı sürüm aynı tema aynı eklentiler kurulu. Natroda yazma izni bile verilmiyor FTP den. Hir birşey çalışmıyor.

Daha önce bende natro kullanıyordum Cpu çok kulanıyor diye siteleri kapıyorlar açmıyorlardı. 1 Yıllık ödeme yapmıştım kullanamadım. Destek ekibinin hepsi sallamasyon cevap veriyor. Robot gibiler sistem çalışıyor sürekli aynı cevap.

Daha önce yine natroda sürekli vertabanı çöküyor yanıt alamıyorduk. İletişim formları sürekli bozluyor.

Çalışan site 5 gün sonra patlıyor. Sürekli bağlantılar kopuyor.

Ek olarak: İşyerinde 3D data proje dosyalrı paylaşımı için Filerun scriptini kullanıyorduk. Customer sub domaininde hizmet veriyordu. Natro el atana kadar :)
Çalışan sistemi durduk yere çökerttiler. Bir hata bomardımanına tutulduk. Veri tabanı çalışmıyor site dosyları çalışmıyor vs vs.

İçerisnde bulunan tüm veri kaybedildi sonuç olarak. Kullanıclar müşteri hesapları datalar ve benzeri her şey gitti. Niye böyle oldu dedik sizden kaynaklanıyor dediler.

UZAK DURUN

Turhost:

Nator: