wmaraci reklam
lidertakipci

Natro Cuma Kampanyası - Sizce Natroya Geçmeli Miyim?

28 Mesajlar 2.910 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cancan2905 Cancan2905 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 29.05.2017
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek yönetici asistanı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad C** A**
    • Mesajlar 273
    • Beğeniler 6 / 78
    • Ticaret 0, (%0)
    ben natrodan wordpress hosting paketi kullanıyorum. projenizin büyüklüğüne göre önceden öngörü yaparsanız, performans açısından bir sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.
    son zamanlarda müşteri hizmetleriyle ilgili ben de bir takım sıkıntılar yaşadım ancak genel olarak sorunlarınıza bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorlar. piyasadaki 20 tl lık firmalarla karşılaştırma yapılmasını doğru bulmuyorum. sonuçta natro yıllardır bu sektörde adını duyurmuş büyük bir firma.
    TazZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

gokhanlarrrrrrr gokhanlarrrrrrr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 27.08.2016
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek cafede calısıyorum
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad G** A**
    • Mesajlar 119
    • Beğeniler 40 / 23
    • Ticaret 0, (%0)
    Natro kullanırken kesintiler yaşadım hep sürekli olurdu site down check servisleri ile sürekli takip ediyordum site offline oldumu e-posta gelirdi baya hit kaybettirdi bu durumlar yavaşlık ayrı bı sorundu zaten geçen yıl turhosta geçtim müşteri hizmetlerinden ve hostlarindan aşırı memnunum doğru fiyatları biraz yüksek ama kaliteli ve gözün arkada kalmıyor ben en son ticket attığım zaman paket yenilemesi yaptigimdaydi

Turhostun bulut sunucusu için konuşuyorum şuan. Bence bireysel hosting paketleri uygun
    TazZ

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2017
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** K**
    • Mesajlar 4766
    • Beğeniler 3155 / 3156
    • Ticaret 12, (%100)
    TazZ Açıkçası bir Türk firmasını, hele kendini bu sektörde kurumsal marka haline getirmiş bir firmadan iyi bahsetmemek benim için de hoş değil.

Natro hakkında yaşadığım her şeyi tek tek yazsam roman olur. Sadece ilk zamanlar orada çalışan iki personel hatırına yazmıyorum. Evet, çalışanları elinden geldiğince destek olmaya çalışıyor. Ama bilgi yetersiz olunca yazılıma ve size suç bulmaları insanı iyice çileden çıkarıyor.

Çok basit bir örnek vereceğim; Opencart yazılım kullanan biri olarak yazılımı kötüledikleri yetmediği gibi paylaşımlı hostingde kaldırmayacağını sunucu kiralamamız gerektiğini söylediler. Tamam dedik, ama fiyatları pahalı idi. Sayelerinde başka bir firmaya bulaştık sunucu kiraladık. Orası daha beter çıktı. Ardından iki firma daha gezdik :) En son şu an çalıştığım firmaya denk geldim ''sunucu kiralama için'' ve gerek yok, paylaşımlı hostingde sıkıntısız çalışır siteleriniz dediler ve 1.5 yıldan fazla oldu hala çalışıyor siteler.

Şimdi söyleyin bana, yüksek paket satma çabasında olan bir firma neden benim gözümde iyi olsun?

Eğer bir yerden hizmet aldığınızda memnun iseniz fiyata pek aldırmamalısınız.

Belki bu konudan ötürü size özel ilgi gösterebilirler, sizi hiç üzmezler orasını bilemem tabii ki. Belki siz ve sizin gibi kampanyadan yararlananlara özel ayrıcalık gösterirler, bu beni de sevindirir açıkçası. Gerçekten Türk firmalarının her zaman iyi yerlerde olmalarını isterim nihayetinde.
    TazZ

kişi bu mesajı beğendi.

Verdant Verdant WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 04.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek SUNUCU UZMANI
    • Konum Konya
    • Ad Soyad R** C**
    • Mesajlar 24
    • Beğeniler 4 / 3
    • Ticaret 0, (%0)
    Şöyle bir yorum yapmam gerekir, Natro kullandığım için bunu bir borç hissediyorum.

Hosting paket özellikleri dışında 7/24 teknik destek sağlayan bir ekibi bulunuyor. Bazı işlemler dışında 7/24 çağrı merkezlerine ulaşmakla birlikte, destek talebi ile de bilgi sahibi olabiliyorsun.

Paket özelliklerine gelince, bence Natro Türkiye'nin şuanda en büyük hosting şirketi. Sınırsız xTreme kullanıyorum bende, eğer pakette belirtilen kaynak kullanımlarını geçmediğin sürece pek bir sıkıntı yaşamazsın. Paket kullanımlarını aşsan dahi Destek Ekibi kaynak kullanımlarını sıfırlayıp, mağdur olmaman açısından biraz daha yükseltiyorlar sanırım. Ben bu izlenime sahip oldum. İlk 15 gün içerisinde de memnun kalmazsan koşulsuz şartsız iade mevcutmuş.

Her firmayı beğenen beğenmeyen elbette olacaktır, bkz: Turkcell Türkiye'nin en çok şikayet alan şirketi, ama en çok kullanılan GSM şirketi :)

Ek olarak şuan Muhteşem Cuma isimli kampanyaları mevcut, +1 yıl hosting hediye ediyorlar. Bence kaçmayacak bir fırsat, kesinlikle...
    TazZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
    • Üyelik 19.10.2012
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Grafiker Yazılımcı
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 795
    • Beğeniler 324 / 323
    • Ticaret 19, (%100)
    CenkOnsoy Cancan2905 gokhanlarrrrrrr yilmaz70

teşekkür ederim yorumlarınızı paylaştığınız için. Konuyu tekrar düşüneceğim.

Verdant almayı düşündüğüm paketi kullanıyorsun. Bunun üzerine bir kaç şey sorabilir miyim öm ile?
    Verdant

kişi bu mesajı beğendi.

maribro123 maribro123 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 20.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Backend Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** A**
    • Mesajlar 203
    • Beğeniler 141 / 70
    • Ticaret 5, (%100)
    Hocam Yöncü Öneririm domain + hosting 48TL

nicky07 nicky07 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 19.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek tekniker
    • Konum Niğde
    • Ad Soyad M** S**
    • Mesajlar 5
    • Beğeniler 0 / 1
    • Ticaret 1, (%100)
    Yeni siteler için peki tavsiye edilirmi ?

Verdant adlı üyeden alıntı

Şöyle bir yorum yapmam gerekir, Natro kullandığım için bunu bir borç hissediyorum.

Hosting paket özellikleri dışında 7/24 teknik destek sağlayan bir ekibi bulunuyor. Bazı işlemler dışında 7/24 çağrı merkezlerine ulaşmakla birlikte, destek talebi ile de bilgi sahibi olabiliyorsun.

Paket özelliklerine gelince, bence Natro Türkiye'nin şuanda en büyük hosting şirketi. Sınırsız xTreme kullanıyorum bende, eğer pakette belirtilen kaynak kullanımlarını geçmediğin sürece pek bir sıkıntı yaşamazsın. Paket kullanımlarını aşsan dahi Destek Ekibi kaynak kullanımlarını sıfırlayıp, mağdur olmaman açısından biraz daha yükseltiyorlar sanırım. Ben bu izlenime sahip oldum. İlk 15 gün içerisinde de memnun kalmazsan koşulsuz şartsız iade mevcutmuş.

Her firmayı beğenen beğenmeyen elbette olacaktır, bkz: Turkcell Türkiye'nin en çok şikayet alan şirketi, ama en çok kullanılan GSM şirketi :)

Ek olarak şuan Muhteşem Cuma isimli kampanyaları mevcut, +1 yıl hosting hediye ediyorlar. Bence kaçmayacak bir fırsat, kesinlikle...

hocam öyle bir anlattınız ki sanki natronun sahibiymiş gibi :D :rolleyes:
    Verdant

kişi bu mesajı beğendi.

Verdant Verdant WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 04.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek SUNUCU UZMANI
    • Konum Konya
    • Ad Soyad R** C**
    • Mesajlar 24
    • Beğeniler 4 / 3
    • Ticaret 0, (%0)

nicky07 adlı üyeden alıntı

Yeni siteler için peki tavsiye edilirmi ?

hocam öyle bir anlattınız ki sanki natronun sahibiymiş gibi :D :rolleyes:

Doğru bir ara sahibiydim :D :D, hocam ne alemsin :D

cetvel cetvel WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek yazılım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad U** K**
    • Mesajlar 312
    • Beğeniler 110 / 101
    • Ticaret 0, (%0)
    bedava olsa bile almam. Samimiyetle söylüyorum. bedava olsa bile almam, natro kullanan müşterleri transfer ücreti ödedip godaddy'ye alıyorum.

phpanaliz.com

Magnetor Magnetor WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 14.01.2017
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Yüksek Lisans Öğrencisi
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** D**
    • Mesajlar 129
    • Beğeniler 27 / 26
    • Ticaret 3, (%100)
    Natro mu:) Bedava olsa yine alınmaz.

diziforum.net
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al