Emrah bey ile farklı bir platform üzerinde karşılaştık. Bugün tam 1 ay oldu VPS'mizi emanet edeli. İlk etapta farklı bir VPS'ye geçmemiz gerektiğini düşündüğümüzü ilettik, ama kendisi fiyat açısından bütçemizi yormamamız adına gerekli işlemlerin gerçekleştirileceğini, işlem bittiğinde karar vermemiz gerektiğini söyleyerek işlemlere başladı. Kısa bir sürede işlemleri tamamladı. İlk etapta VPS'deki sitelerin Gtmetrix, pagespeed gibi değerlerinde yüzde 15'lik bir yükselme oldu. Dedik ki "abi tamam, bu adam işi biliyor, yaptı, oh rahatız!" aradan bir kaç gün geçti. Şeytan aklımı kurcalıyor ya, tekrar bir kontrol edeyim dedim. Baktım 1 puan daha yükselmiş. Daha fazla uzatmadan, aradan 1 ay geçti, şimdi tekrar kontrol ettim, Pagespeed verileri hem mobil, hem de pc sürümleri için +95 düzeyinde. Siteler oldukça de oldukça hızlı. Emrah bey sayesinde hem WP sitelerimiz birçok eklentiden kurtuldu, hem de tam performans çalışmaya başladı.

Kendisi her ne kadar burayı aktif olarak kullanmasa da kendisine yüzlerce kez teşekkürler!