test9 adlı üyeden alıntı

Önermem! Güvenlik bakımından zayıflar. Ama bakımdan hizmetlerinde bir problem görmedim.

doğrudur sitem hacklendi sırf bu host yüzünden!

Asklepion adlı üyeden alıntı

Bi arkadaşım webadam ile çalışıyordu.Hiç bir sıkıntı çekmedi öneririm açıkçası.Ama isimtescil en iyisi diyebilirim :)

web adamı tercih etmeyin en iyisi nitro

tiryaki adlı üyeden alıntı

Webadam tavsiye etmem daha onca chip dergisi aracılıyla ücretsiz host alanı veriyordu fırsatı kacırmamak amacıyla aldım. Sitemi aktif ettim bir yerlere gelmeye başladı site fakat bir kaç sanal korsan "hacker" siteme saldırı düzenlemişler ve "shell" atmaya çalışmışlar sitem suspended yedi ve ticket attım. Bütün suçu bana yıktılar ve hostu kapattılar. Çok ilgisizler yada ücretsiz host alanı verdikleri için öyle yaptılar en azından benim düşüncem bu . Düşüncelerine taş koymak istemem.

Doğrudur ödeme yapmak için 2 kere aradım tmm hallederiz cinsinden cvplar var.

ctis adlı üyeden alıntı

Sunuculari hizli, firma buyuk. Fakat sakin ticket acayim deme. 5 saat sonra cevap gelirse sanslisin. Bir kac seferinde sinir krizi geciriyordum destek alirken. Destek yonu cok zayif......

ben bir kaç kere destek istedim bir wp yi bile taşıyamadı bana daha çok koca şirkette herşeyi bir kişi yapıyor gibi geldi...

phatgit adlı üyeden alıntı

Süper firma 1 yıl boyunca 3-4 tane sitemi barındırdım, çok kalite firmadır.

hiç de öyle değil şansın varmış diyelim...