wmaraci reklam
lidertakipci

Seoculara bir sorum var; kendilerine neden seo yapıp kazanmıyorlar?

25 Mesajlar 2.376 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Eflaki adlı üyeden alıntı

Şimdi sizin konuya baktığınız alan Adsense odaklı siteler. Atıyorum Nakliye sektöründe bir seocu nasıl para kazanabilir ki? Seo bilgisi var diye nakliye şirketi mi kuracak? :) Tekerlek buldum bir de araba bulayım gibi bir şey bu. Zaten yemek tarifi sitesi için seo desteği kimse almaz yada çok nadir alır. Adsense odaklı yemek sitesi açanlar ya seocu yada az çok bu işi bilen kişilerdir.

Benim bir Oto Ekspertiz şirketim var, seo öğrenmekle zaman harcamak istemiyorum. Çünkü uzun bir süreç. Seo uzmanı da seo biliyorum bi Oto Ekspertiz şirketi açayım demez. Karşılıklı sözleşme yapılır ve işe başlanır.

Umarım anlatabilmişidir. :)

Hocam yanlis dusunuyorsunuz benim soyledigim sey su ben diyorum ki seocular madem bu isi biliyorlar neden dunyanin en unlu firmalarinin basinda seocular yok bu ornegime laf soyleyen olacaktir o yuzden soyle dusunuyorum ben diyelim ki elimde a.com sitesi var ben bu siteyi seocuya giderek gelistir diyorum.

Seocunun elinde a2.com var adam kendi sitesini ilk siraya cikaramazken nasil senin siteni cikaracak eger cikarmis olsaydi rakip olur ve ayni rekabette isi almazdi kanaatindeyim

Konu dallaniyor anlamsiz yazilar yaziliyor kapanmasi icin rapor edecegim iyi gunler

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

blionys blionys WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknisyeni
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Başlığı görünce güldüm sadece :)

Sosyal Medya Hizmetleri | SMM PANEL fenomenbook.com

BarisSaritas BarisSaritas .Net Developer Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 23 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
Bunca yıldır yazılım sektöründeyim, böyle soru görmedim. Bu soruyu okurken, kör oldum.

Software Developer( C#.Net - .Net Core MVC - DevExpress - MSSQL - PostgreSQL )

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

MuhammedAVCI adlı üyeden alıntı

Lokasyon123 İlk olarak "milletin ağız kokusu" tabiri pek doğru değil Bir siteden sizin dediğiniz gibi 10m hitli para kazanmak için ilk olarak güzel bir domain - sağlam bir sunucu - en az 3 editör - sosyal medya - reklam - SEO gerekir bir SEO uzmanı bunun Sosyal Medya ve SEO tarafını Domain tarafını yapabilir fakat 10m yada 1m yada 100b aranmalı bir kelimede ilk sayfada zaten daha öncesinden çıkmış otoriter sitelerle rekabete girmek pek mantıklı değildir çünkü yeni açtığınız siteye 1 ay hiçbir şekilde dış SEO yapamazsınız buda rekabetinizi yüksek oranda etkiler emin olun her SEO ile uğraşan insanların en az bir adet gelirli sitesi vardır. gerekli açıklamalar yapılmış zaten ek olarak şunuda ekleyim 1m araması olan bir kelimenin rekabeti oldukça yüksektir buda minimum 3 ay demektir 3ay o adamı ne geçindirecek ? geliri nereden olacak ? tam aksine harcamalar yapacak

Hocam 3 ay sonunda 10 bin lira gibi bir ucret kazanmaya baslayacak agiz kokusu tabirinu sundan dolayi kullaniyorum diyelim ki ben sitemi size verdim seo yapin dedim siz isinizi yapiyorsunuz ve bir zaman sonra begenmedigim yerler ydeni kelimeler cikiyor ve seo yapilan kelimeler ister istemez degisiyor bu da etkiliyor musteri memnuniyetini bu yazilimcilikta da boyledir. Ben de diyorumki seocular madem ellerine ve bilgilerine guveniyorlar bu durumda tek el kendileri olurlardi madem o kadar iyiler tbmi yuksek bir alan secip icerik ureterek ve seo yaparak tek el haline gelebilirler mantiksiz gelen yer burasi neden kendine rakip uretiyorsunki

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

BarisSaritas adlı üyeden alıntı

Bunca yıldır yazılım sektöründeyim, böyle soru görmedim. Bu soruyu okurken, kör oldum.

Mobildeyim hocam sesli ve noktali harfleri basmak cok zor geliyor hizli yazildigina hatam olmussa af ola
BarisSaritas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al