MstDrsn adlı üyeden alıntı

Adamların şirketi akıllı gözlük,sürücüsüz araba yapar.Değeri sizin ihracatınız kadar olur.Bizimkiler hala 19 Mayısı iptal etmeye çalışsın.

Biz zaten bu oyunların içine düşürülmeseydik bu halde olmazdık. Yapılan bir çok yanlış var. ABD yi çok da büyük görmemek lazım aslında. Neden dersen; Bir zamanlar bu coğrafyada yaşayan herkes "Ben Osmanlıyım" diyordu. Aynı ABD de ki İtalyanlar, Ermeniler, İngilizler, Çinliler ve diğer ülkelerden Amerika ya göç edenlerin "Ben Amerikalıyım" dedikleri gibi. Bu topraklarda yaşanlar da Türkü, Azerisi, Lazı, Çerkezi, Kürtü kısaca hepsi "Ben Osmanlıyım" diyorlar ve bununla da övünüp gurur duyuyorlardı. Bu yapının bozulması bizim bilim, teknoloji ve diğer alanlarda geri kalmamıza sebep olmuştur. Çünkü insanlar ortak olarak ulaşılması gereken hedeften saptırılmış, siyasi oyunların içinde vahşice boğulmuşlardır. Biz ne zaman ki bu ülkede yaşayan tüm kardeşlerimizle birliğimizi sağlar, kendimizden başka bize kimsenin faydasının dokunmayacağını öğrenirsek, hiç korkma muhakkak bir gün ABD nin de diğerlerinin de paçalarını aşağı çekeriz ;) Acizane fikrim budur benim. Osmanlının sağladığı birlik ruhunun tekrar yakalanması ve manyak gibi, deliler gibi çalışılması lazım bu topraklar için.