gecenki maklemde yazmıştım kaçını gördüm ben cıkaramıyorum sen cıkar diyip bana para ödeyen seocular dedigimiz tipler :) onun için gecenki yazdıgıma ek olarak yazayım milletin sitelerini ...kul hakkına girdiginiz paraları kimle nerede yiyecek olmanız önemli benim müşteri kitlem zaten beni ben bir sey söylemeden her mecrada övgüye tabi tutarlar oda sundan olsa gerek ben yıllardır aynanın karşısına gectigimde kendimden utranmamak için hep dogru dürüst yasadım para 20 30. planda hep belki kayıbımım bulsa gerek ama insan ruhunu kaybetmemeli arkadasın sorusunu cevaplayayım artık

seocu ne yapar ?
sitelere zararlı degil yaralı olan işlemleri yapar.. alışıla gelmiş backlink calısmaları siteleri zehirliyor bunu yeni anlıyorlar bu öncedende böyleydi simdide böyle yorum backlink tanıtım yazısı veya buna benzer çöp sitelerden alınmıs backlinkler siteleri öldürüyor bana bu işi kimse ögretmedi ben deneme yanılma yöntemleri kulanarak kendim ögrendim denemeyide hiç müsterimden yapmadım kendi sitelerimde yaptım ayrıca sadece backlink degildir seo 5 duavar üzerine saglam örülmüş bir yapıdır ve hep yenilik gerektiriyor onların taktikleri çöp artık kendini yenilemeyen aynı taktik kullanan kurmaz gibi düşünün onları yenilmeye mahkumlar saygılarımla keyifli forumlar