Ne nasibi ne rızkı kardeş? Dizi film sitesinden bahsediyoruz. İllegal bir iş başkasının emeğini, emeklerini sen paylaşıp, onun resmi, ismi, başlığı videosu ile ziyaretçi çekip reklam alıp hak üstünden para kazanıyorsun. Ne nasibinden bahsediyorsunuz? Başkasının hakkını çalıyorsunuz. Bunları film sitesi sahibi olarak söylüyorum.:) Ayrıca "girme kardeş" diyenlerin deme sebebi, botla warez temalar ile 5 parasız hevesle site açıp, 3-5 hit alıp, sonra hiti düşünce siteyi kapatıp piyasayı film sitesi çöplüğüne dönüştürenlerle dolu olduğu içindir. Senin 2 günlük siten onun sitesine rakip olacak diye değil. ("Senin" dediğim özne bu konudaki kişiler değildir) Konu sahibi hiç bir tecrübem yok diye başlamış konuya site nasıl açacağım diye bilgi almaya çalışıyor. Ne bekliyorsun? Biri çıkıp sana 3 paragrafta ne yapacağını yazacak, sene tamam anladım haydi açıyorum diye site mi açacaksın? 3 gün sonra kapat siteyi... Google var youtube araştır öğren. En başından başla forumda olmaz bu iş. Video izle, film sitelerini analiz et, nasıl açıklama yazmış nasıl etiket girmiş, ne kadar ve nerelerden backlink almış, sosyal medyayı nasıl kullanmış vs vs. Sonuç olarak bu aşamadaysan ki hepimiz oradan geçtik, film sitesi ile başlama. Blog aç bloggerdan, yaz bir şeyler, geliştir biraz kendini sonra kimseye sormadan zaten açarsın. Ayrıca klasik olacak ama o kadar çok film sitesi var ki; yükselmek, kalıcı yükselmek için çok iyi harcama yapman lazım. Yazdıklarımı iyi oku, kızma darılma, iyiliğin için söylüyorum, haydi kolay gelsin :):)