freelance iş ilanları

Themeforest Onay Süresi

33 Mesajlar 4.986 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ustas ustas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

halilyc adlı üyeden alıntı

Daha önce tema kabul ettirmiş bir arkadaşım temanın içerisinde visual composer gibi farklı ücretli eklentileri kurup onların da satışına olanak sağlarsan temayla beraber rahatlıkla onay alıyorsun dedi. Kendisi Amerika`da 3 sene Themeforest`e tema yapan bir ajansta çalışmış birisi. Bense tam tersine kullanıcılar hiçbir eklentiye bağımlı kalmasın diye gerekli tüm alanların kodlarını bile fonksiyon dosyasına yazdım, sağlık olsun :)

.

çok doğru düşünmüşsün. hiçbir kullanıcı öyle ağır eklentiler kurmak istemiyor ama malesef en yeni ve görsel çekici olan temalar onlarca visual composer ve benzeri eklentilerle doldurulmuş. o yüzden kullanıcı bunları kurmaya mecbur kalıyor
user'e kalsa hiç istemez.
küçücük bir wordpress giderek yavaşlıyor ağırlaşıyor. adamlar bunu teşvik ediyor wordpress ile mafyalaşmışlar.
gtmetrix gibi sayfa hızını gösteren hizmetlerin sonuçlarını göster. veriler iyiyse insanların ilgileri artar.

wmaraci
reklam

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
demonuz çok güzel bende beğendim.
umarım çok satarsınız.

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

ustas adlı üyeden alıntı

çok doğru düşünmüşsün. hiçbir kullanıcı öyle ağır eklentiler kurmak istemiyor ama malesef en yeni ve görsel çekici olan temalar onlarca visual composer ve benzeri eklentilerle doldurulmuş. o yüzden kullanıcı bunları kurmaya mecbur kalıyor
user'e kalsa hiç istemez.
küçücük bir wordpress giderek yavaşlıyor ağırlaşıyor. adamlar bunu teşvik ediyor wordpress ile mafyalaşmışlar.
gtmetrix gibi sayfa hızını gösteren hizmetlerin sonuçlarını göster. veriler iyiyse insanların ilgileri artar.

Evet hocam malesef bu işte tekel oldukları için istedikleri gibi at koşturabiliyorlar. Piyasaya sağlam biri daha girse çekişme olsa kullanıcılar ve geliştiriciler açısından çok iyi olacaktır ama henüz bir atak göremedik.

Bayro adlı üyeden alıntı

demonuz çok güzel bende beğendim.
umarım çok satarsınız.

Teşekkürler hocam iyi dilekleriniz için, beğendiğinize sevindim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al