Yorumlarınız için teşekkürler. Temada eksiklikler var farkındayım fakat temanın güzel olduğunu düşünüyorum. Daha çok mobil görünüme destek veriyorum, pc de çok çekici durmayabilir. Hiti mobilden alıyorum ben. PC de de bahsettiğiniz gibi içler acısı bir durumun olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi eksikler var ama sitenin iskelet yapısı bence güzel. Piyasada news magazin ve kişisel blog temalarının hepsi aynı, döndürüp döndürüp aynı şeyleri yapıyorlar. Biraz özgün olmak lazım.

Ekleyeceğim şeyler mesela: Blog kısmına "tüm yazıları gör" butonu, "yazı gönder" butonu, "kategoriler", "benzer yazılar" ve "en çok okunanlar" vesaire olabilir. Yemek kısmını anasayfada biraz görsellerle geliştirebilirim. Mesela en çok tercih edilen mekanlar vesaire. Ama oraya reklam alacağımı hesap ettiğim için sade bırakmıştım. Site içi gezinme dediğiniz şey "geri dön" "sonraki yazı" falansa bunu tarayıcı tuşlarıyla hallediyorum ben yıllardır. Site içerisinde olsa bile kullanmamışımdır hiç. Zaten logoya tıklayınca ana sayfaya yönlenir, bunu bilmeyenin siteye girmesine gerek yok. Yine de bunları da ekleyeceğim. Mesela bir mekan sayfasına girince "mekan listesine dön" butonu eklenir. Yazılarda "diğer yazılara git" şeklinde eklenir.