RooTR Görev dağılımı neden yapayım , birlikte yürütebileceğim birisi arıyorum işleri.

Buraya bir işte yazmadım , tecrübe sahibi birinin özelliklerini yazdım. Bunun ameleyle ne alakası var?

Tecrübesiz birisiyle bir projeyi nasıl yürütmeyi planlıyorsunuz?

Bir domain alacaksınız diğer kişi tüm emeği verecek demişsiniz. Hangi emekten bahsediyorsunuz?

Ben buraya forumu kuracak , konu açacak , herşeyi yapacak birisi arıyorum mu yazmışım?

18 yaşından büyük bir eleman aramam amele aradığım anlamına mı geliyor?

Siz alacağım kişinin hangi emeğinden bahsediyorsunuz onu bana söyleyin?
Bir ortak bulup güzelce birlikte foruma girişeceğiz diyorum , sizin dediğinize bakın.

Forum ekip işi diyenlere ne oldu , tek başına açan açsın ozaman.

Tecrübeyi , kriteri görev , amele işi olarak algılıyorsanız diyecek birşeyim yok.

Aradığım kişinin 18 yaş üzeri olması , vBulletin'den anlıyor olmasının amelelikle ne alakası var?

Farklı projeyle ilgilenmeden foruma vakit ayırabilecek yazmam benim boş boş oturacağım anlamına mı geliyor?

vBulletin'den anlamayan adam tema bile yüklemeyi bilmeyen birisi anlamına geliyor.

Böyle birisi ile nasıl forum işine girişmeyi düşünüyorsunuz? Yada böyle birini aramam benim birşey bilmediğim anlamına mı çıkıyor?

Siz ciddi anlamda özellik ile görev kavramlarını karıştırıyorsunuz.
Olmayan bir forumda bir kişiye hangi görevi vermeyi düşünüyorsunuz.
Birimiz 18 yaşından küçük diğerimiz 18 yaşından büyük , birimiz bilgili diğeri bilgisiniz olsun diyorsunuz burda siz.

Ordan onu nasıl bağlıyorsunuz hayret ediyorum. Ya dediğinizin kendiniz bile farkında değilsiniz yada anlatamıyorsunuz. Çünkü burada köküne kadar haksızsınız.