wmaraci reklam
lidertakipci

3 bin tl ile ne yapılabilir

39 Mesajlar 4.958 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Çok net konuşuyorsunuz coin sektöründe 500 kelimelik makaleler yazdırıyorum (sıfır site) ve gayet iyi gidiyor. Adsens kodlarınıda ekledim sadece seo ile ilgileniyorum.
Seosunu yaptıktan sonra makaleyi yazmışsın veya yazdırmışsın herhangi bir önemi yok

Dediklerine inanmıyorum be yazık ki adsense ekran görüntünü paylaşır mısın sitenin bir kısmını sansürleyebilirsin? Seosu dediğin şeyin temeli içerik kalitesindne geçiyor. Coin sitesi bende de var http://www.cointousd.com tbm yaklaşık 1 tl. Ama siteye günde 200 kişi giriyor fazla değil. Çünkü hiç kaliteli içerik yok sitede.

1500 tl ye makale alayım sonra arkama yaslanayım he. Adamları yalan yanlış yönlendirmeyin. Ne kadarlık makale yazdırdın ne kadar hitin var hadi kanıtla burada?

wmaraci
reklam

yusufsak33 yusufsak33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Çiftlikbanka yatır 1 yıl sonra 6000 olsun adamlar tvye reklam veriyor artık 😂

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)
2 gün önce sorsaydın bitcoin 12000'e düştü bitcoin al derdim şimdi 15000 hâlâ bitcoin al diyorum.

ghots ghots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
niche bir kategori bul, alibabadan ya da türkiyeden bir toptancıdan ürün al gittigidiyordan bir dükkan aç ve bunları güzel şekilde pazarla ve sat pahalı ürün al pahalı sat demiyorum küçük ve pahalı şeyler geçen sene stres çarkı vardı çinden 1 liraya getirip 5-10 liraya satıyolardı gittigidyorda hatta biri bin tane satmıştı para ticarettedir unutma

wmaraci
wmaraci

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
İçerik sitemize yatırımcı olabilirsin.
Kazanç beklentin nedir bu arada.

iqhaber.com

kadirckr kadirckr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 18 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Bir blog açarım ve o blogu geliştirirken ara ara tanıtım yazısı alırdım, kalan para (zaten neredeyse tamamı yine kalacak elinde) ile gelişen sürece göre bi adım atardım. 3.posttaki arkadaş öyle bi yorum yapmış ki sanki webmaster forumunda değil de emekliler sitesinde gibi :)

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)

bruuzh adlı üyeden alıntı

2 gün önce sorsaydın bitcoin 12000'e düştü bitcoin al derdim şimdi 15000 hâlâ bitcoin al diyorum.

para şuan elimde değil ocağın ilk haftası geçicek elime eğer elimde olsaydı bu konuyu buraya açmaz alırdım hocam

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Borsa için risk gereklidir. Analiz yapmak için zaman gereklidir. Bunları yapabilecekseniz borsaya girin yoksa hiç alakanız olmasın elinizdekinden olursunuz.

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
normal borsa ile coin borsası benzerlikleri olsada çok ayrı diye düşünüyorum deneme amaçlı aldığım 600 liralık bitcoinden bile 1 haftada 100 lira kazandım tabiki bianda yükselip çakılmaası tekrar yükselişe geçmesi şuan al sat düşünüyorum bitcoin gün içinde 1 lira düşüp artabiliyor bu yatırdığım parada bana günlük 20 lira getirse en azından tecrübe ederim işten çıkalı 10 gün oldu aklıma neler neler geldi en son bu forumdayım mandıra işine girmeyi düşünüyodum iyi bi süt ineğinin günlük getirsi 30 lira yemi vs dahil gerisini sen hesap et ama 1 kişiden bile destek göremedim.
Benim sülalemde herkes maaşlı çalışan olarak başkalarının hayalini gerçekleştirdiği için kimse ticaret işine girmeye sıcak bakmayı bırak bakmıyor bile ömrü boyunca çalışıp bir ev almayı marifet sanıyolar belki ben onada sahip olamıycam ama neden hep sürekli rutine bindirip hayatımı başkasının altında çalışayım niye kendi işimi kurup birşeylerin sahibi olmayım şuanda bugün gitsem işim hazır ama asgari ücret haftada bir gün izin haftada 1 gün saat 8 de gidip 5 de çıkıyosun diğer günler sabah 1 akşam 10 ne ailene ne bir arkadaşına zaman ayırabiliyorsun bu dediğim şartlara şuanda bile razı gelen üniversite mezunları var öyle eften püften bölümlerde değil şuan 10 gündür çalışmıyorum ve herkes boş bi insan gözüyle bakıyor bana 10 gün önce türkiyeyi geziyodum ben o insanların internette bile göremeyeceği şeyleri gördüm öğrendim onlar hayatı boyunca oraya gidemiyecekler bile ama şuanda boş olan ben 2 bin lira maaş alıp 750 lirasını kira veren kuzenim gözlerinde dolu dolu adam ben niye başkasının hayalini gerçekleştiriyorum niye kendi hayalimi gerçekleştiremiyorum bunu yapmaya çalıştığımda insanlar bana destek olmak yerine neden boş bir gözle bakıyor yanlış anlaşılmasın insanların ne dedikleri ne düşündükleri çok umrumda değil ama ailemden de bi destek alamıyorum şuanda gidip asgari ücretle çalışmama razılar o yüzden bu forumlarda ne yapabilirim elimdeki parayı nasıl değerlendirip bi sermaye yapıp iş kurmanın peşindeyim. destan yazdım bu arada ama inan şu 10 günde yaşadıklarımın yüzde 1 bilie değil

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Hemen harcamamanızı öneririm. Dünya hali belli olmaz. Koyun kenara kalsın. Zor zaman paranız olsun.

Ek: İlla harcamak istiyorsanız tavsiyem 500 tane lahmacun alabilirsiniz veya 300 kere sinemaya gidebilirsiniz. Güzel bir otelde 30 gün tatil yapabilirsiniz. Yurt dışından ürün alıp burada makul bir fiyata satabilirsiniz. Coinler düştü alıp tekrar yükselmesini bekleyebilirsiniz. Bu şekilde çoğaltabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al